Schwarzkopf

Ár:   979 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: Shine*, az összetevőket feltöltötte: tamarafekete, Módosítva: 2013. október 28.

Kategória:   Hajformázók

Hosszantartó hatás, nem ragad, nem hagy nyomot és könnyen kifésülhető. Nem nehezíti el a hajat, óvja azt a kiszáradástól.

tukbetty

2019. március 20.

Csak ezt veszem évek óta. Az én hajamat csak ez a kék hajlakk tudja megtartani. Az illata kellemes. Ha hajmosás után befújom a hajam, a következő hajmosásig tartja a formáját, csak apró igazítás szükséges, pedig rövid a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 20.

madaras

2016. július 26.

Ez a hajlakk, a nem tudom kategória. Ha nincs a megszokott,jó ez is. Ritkán veszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 26.

kryptonklary

2013. szeptember 27.

Végre egy nem büdös hajlakk! És meg a hajam sem ragad tőle, ráadásul szuper a tartása is :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

sztike

2013. február 23.

Jó tartást ad és nagyon szeretem az illatát. Sosem volt még olyan lakkom, ami nem tapad, a szövege győzött meg. Nagyon szeretem, finom az illata, nem kell belőle egy kiló, nem ragaszt és mégis tart. Abszolút újravevős!

update:
Csütörtök hajnalban keltem fel hajatmosni, és az arcmosáshoz véletlenül sikerült a frissen mosott hajamból egy egész jó felcsatolt frizurát csinálnom. Annyira megtetszett, hogy arra gondoltam, suliba is így megyek. Lefújtam ezzel a lakkal és még este 10kor is úgy állt a hajam, ahogy reggel indulás előtt. Pedig a buszon a támlának dőltem és eléggé rázott a busz, a suliban rohangálnom kellett egész nap, és hazafelé menet a szél is fújt és havazott is. A pláne benne, hogy egyáltalán nem tapasztotta össze a hajam, úgy siklott benne a kefe, mintha nem is lett volna lakkozva!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 23.

update:

evi_iv

2012. november 27.

Valahogy a használata során csak is a reklámszöveg ellentétét tudom állítani.
Mondjuk valóban hosszan tart,de ragad ,nyomot hagy ,és igen csak szárít!
Kifésülni,igen ki lehet,ha szeretnéd hogy a hajad letörjön.
Ja és el nem menj egy olyan buliba vele,ahol magasabb a pára,mert olyan lesz az egész hajad mint egy cukorsziruppal befröcskölt széna boglya.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 27.

Valahogy a használata során csak is a reklámszöveg ellentétét tudom állítani.
Mondjuk valóban hosszan tart,de ragad ,nyomot hagy ,és igen csak szárít!
Kifésülni,igen ki lehet,ha szeretnéd hogy a hajad letörjön.

Shine*

2012. május 31.

Nagyon kellemes az illata. Jó a tartása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 31.

Nagyon kellemes az illata. Jó a tartása.

Emolliensek: Isopropyl Myristate
Emulgeálószerek: Lauryl PEG/PPG-18/18 Dimethicone
Szilikonok: Lauryl PEG/PPG-18/18 Dimethicone
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Parfum / Fragrance, Limonene, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Linalool