Sebamed

Ár:   2090 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonim, Módosítva: 2015. május 27.

Ár:   2090 Ft
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Hidratálja - hyaluronsavval kisimítja a bőrt - parfüm, zsír-, és emulgeátoroktól mentes összetétel. A készítmény használata megerősíti a bőr saját védelmi vonalát a baktériumokkal és a kiszáradással szemben, hidratálja a bőrt és bőrnyugtató hatással rendelkezik, így különösen alkalmas, a pattanások és mitesszerek  kialakulására hajlamos bőr ápolására. Faggyúmirigyeink speciális zsírokat termelnek, melyek a bőrfelületen sima védőréteget képeznek. Ha a faggyúmirigyek egyikének nyílását túl sok faggyú, összeragadt bőrsejtek stb. torlaszolják el, a faggyú felgyülemlik, és mitesszer jön létre. Ebben a mitesszerben bőrbaktériumok telepedhetnek meg, melyek a faggyúmirigy gyulladását okozhatják, így pattanások alakulnak ki. A készítmény az ideális bőrápoló alapkozmetikum, az aAloe Barbadensis természetes gyulladás csökkentő hatású összetevő, amely biztosítja a kiegyensúlyozott bőrazonos hidratálást. A Hyarulonsav bőségesen hidratálja a bőrt. Az értékes allantoin és panthenol megynyugtatja és ápolja a bőrt, sima és puha tapintásúvá varázsolja azt. Az 5,5-ös bőrazonos pH-érték stabilizálja a bőr természetes védőköpenyét, biológiailag véd a baktériumokkal szemben, így hozzájárul a pattanások és mitesszerek megelőzéséhez. Az eredmény: A bőr hidratálódik. Csökken a bőrirritáció. A bőr simábbnak és puhábbnak hat. A készítmény nagyon jó bőrbarát jellege dermetológiailag-klinikailag tesztelt.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Harold

2021. augusztus 19.

Könnyű, jól hidratáló gél, nagyon hamar beszívódik és nem okoz semmilyen problémát. Viszont nekem önmagában kevés, ezért utána felkenek még egy hidratálót. Ez a gél inkább csak kiegészítés, ha plusz hidratálára van szükségem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 19.

szata1

2021. augusztus 13.

Semmi extra, jól hidratál, nagyon tetszik ez a géles állag. Közvetlenül a felvitel után teljesen beszívódik, nem hagy maga után semmilyen réteget. Felkenéskor nem tűnik valami gazdagnak, reggelre viszont olyan a hatása, mintha egy átlag krémet használtam volna. Nem tömíti el a pórusokat.
Update: egy csillagot leveszek mert az én bőrömet nagyon elkezdte bezsírosítani reggelre, szerintem egy krémtől se tocsogtam még ennyire. Ezen kívül nincs vele baj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 13.

szabolaura

2021. július 13.

Egész jó, nyárra szerintem nagyon kényelmes hidratálónak. A géles állaga miatt jobban esik ezt felkenni, mint valami testesebb krémet. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 13.

vacsabi

2021. május 12.

Csodás hidratáló a vízhiányos, érzékeny bőrömnek! Fontos, hogy nedves arcra vigyük fel, így tudja a bőrbe zárni a vizet és feltölteni a bőrt. Nagyon kellemes a használata, semmi problémát nem okozott, szerintem újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 12.

Bolgarka

2021. április 20.

Csak múlt héten vettem, de első benyomásom nagyon jó erről a krémről. Bár géles állagú, nagyon jól hidratál. Szépen nyugtatja a bőröm, és egyáltalán nem irritál. Így télen estére talán kicsit kevés, ezért most nem magában használom, de nappalra fényvédő alá tökéletes, mert mattít, és jól működik a fényvédővel is. Még kíváncsi vagyok a hosszútávú hatásaira, de egyelőre nagyon tetszik! :)

Update - elég hamar elfogyott kb egy hónap alatt. Kb két héttel a felbontás után elkezdett furán "viselkedni", elfolyósodott. Nem volt más hatása, de ez elég fura volt. Nem rossz termék amúgy, de mostanában nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 20.

Cynthia99

2021. április 19.

Nagyon szuper termék, néha fényvédő alá szoktam felkenni mert tök jól lemattítja az arcomat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 19.

Bere317

2020. november 28.

Még kicsit bajban vagyok ennek kapcsán. Első alkalmakkor igen, de azóta is 1-3 pont van, ahol rendszeresen csíp, bár azóta jellemzően ott ahol esetleg tényleg van probléma is. Ennek ellenére ez nem teszi kellemessé a használatot.
Illetve jelenleg van egy dilemmám, mert nem tudom, hogy a hámlasztó okoz-e purgingot, vagy pedig ezt a gélt nem szereti a bőröm és kipattogtam tőle - már úton van az új hidratálóm, hogy ezt kiderítsem, ha nem felejtem el, mindenképp updatelek.
De a hidratáló hatásával meg vagyok igazából elégedve, így most nem szeretném még lehúzni nagyon.

UPDATE:
Még nincs egy hete, hogy megérkezett és lecseréltem a rutinomban, de a pattanásaim jelentős részéről elkezdett lehúzódni a gyulladás, így azt kell mondanom, hogy tőle gyulladt be csúnyán az arcom, így 4*-ról lejjebb kell venni. Jár 2* az INCI miatt, meg mert hidratálni jól hidratált, de sajnos a bőröm nem szerette... :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 28.

UPDATE:

tara95

2020. november 21.

Július:
Én sem tudok 5 csillag alá menni, clinique moisture surge dupe, olcsón és tényleg mindenmentesen. Nem ragad, nem tapad, nem pereg, mégis van tartása, mélyen hidratál. Olajos, vízhiányos bőrre tökéletes, az inci pedig csodaszép. Kisimítja a felszíni ráncokat, matt hatást ad. Ha van jó termék a drogériában, ez a gél magasan a dobogón áll.

November vége:
A hidegre való tekintettel legutolsó lépés a rutinban mint éjszakai maszk. Szinte issza a bőr és kicsattanóan hálás érte :) egy kis vizes permet a hialuron miatt ajánlott a felvitel után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 21.

Július:

November vége:

Zoepark

2020. szeptember 6.

Gondban lennék, ha eltűnne a polcokról, mert nagyon nehezen találok olyan hidratálót, amitől nem pirosodik ki a bőröm, nem fuldokolnak a pórusaim és nem pattogok ki. Na ez végre olyan, amit jól tolerál a bőröm, és szépen hidratálja az akár hámló, irritált bőrt is. Volt már ennél könnyebb álagú hidratálógélem, de ez is nagyon könnyen beszívódik. Viszonylag olcsó és sokáig elég, kevés is elég belőle, és rögtön puhább, ruganyosabb lesz a bőröm, amire már könnyű sminkelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 6.

6vilag

2020. augusztus 4.

Valami könnyű gélt kerestem nyárra, őrá esett a választás. Nagyon gyorsan felszívódik, hűvösebb napokon néha teszek bele "cica"krémet, napsütéses forróságban pedig fényvédős nappali krémet. Napi szinten használom reggel és este. Általában reggel kerül bele még az orvos által felírt rosacea gél is, és mondhatom jól kijönnek együtt.
Gél mivolta folytán bármivel egyszerűen keverhető, az adott pillanat szerinti igénynek megfelelően. Ezért mondjuk, akár jolly joker is lehet(ne).
Egy egyszerű hidratálónak simán megfelel, gyorsan felszívódik és gyorsan is fogy. Este használom nyakra, dekoltázsra is, oda is teljesen megfelelő. Nem egy kiemelkedő gél, de egy egyszerű hidratálónak simán elmegy. Nekem nem okozott sem pattanást, sem semmilyen irritációt, teljesen átlátszó, illatmentes.Azonnali hidratáló hatása felüdülés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sorbitol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Sorbitol h 1 1

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.