Sebamed

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann, DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: evi_iv, Módosítva: 2013. január 23.

Lelőhely:   Rossmann, DM
Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Black Fairy

2019. december 12.

Foltot hagy minden ruhán, alig akar megszáradni, az izzadást egyáltalán nem gátolja/nem fedi el a kellemetlen szagokat...SŐT, kimondottan kellemetlen szagú leszek tőle - igen, még most is, pedig amúgy nyáron sem vagyok izzadós annyira...most pláne nem...
Ha ez nem lenne elég, fura kiütéseim (nem kipattogtam, de nem is az allergiámhoz hasonló kiütések...ilyet nem igazán láttam eddig magamon) lettek tőle...Nem mar, nem fáj, nem érzek semmit - és általában alkohol tartalmú dezodorokat használtam frissen borotvált hónaljon is, mégsem volt semmi gondom, szóval azt hiszem nem tartozom az "érzékeny bőrűek" közé...És ha lehet hinni a csomagolásnak, ezt javasolják érzékeny bőrre is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

Brius

2018. május 29.

Sajnos nekem a cink tartalmú termékek nem jöttek be így ez sem. Abba kategóriába tartozom aki kellemetlen illatú (szagú) lesz tőle. A dezodor ahogy a képen is látszik fehér és felkenve csomósodik. Ujjatlan felsők nem ajánlottak a viselése esetén. 2-3 nap után feladtam, nem használtam el.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 29.

Doridia

2018. február 19.

Másodszorra vettem újra, de csak azért, mert a No.1. CL MED deodorant stick deo-t sehol nem találtam. Kellett valami alternatíva, és rá esett a választásom. Alumínium só mentes deo-t kerestem, érzékeny bőrre. Végül is egész nap védett, nem lett puma szagom nap végére sem :-) de szabályozhatatlan volt a kis golyóval a mennyiség, egyszer a fél testemre való kifolyt, másszor meg hiába görgőztem, száraz maradt a terület mint a Szahara. :-D Az erősebb igénybevételt is bírja, volt, hogy túráztam "benne", nem mondom, hogy nem izzadtam, de semlegesítette a kellemetlen szagokat. Ha megint eltűnik a CL MED deo akkor alternatívának megtartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 19.

Brunooka

2017. október 21.

Mióta áttértem az Alu-mentes deokra, ez a második fajta amit kipróbálok 2 év alatt. Nehezen szárad, néha átizzadom, de összességében az incije miatt szeretem leginkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 21.

LPE

2017. június 24.

Már nem emlékszem, hogy hol és miért vettem, mindenesetre alig várom, hogy elfogyjon. Nem szeretem az állagát, az illatát sem. Az izzadást abszolút nem gátolja, így nekem semmit sem ér sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 24.

Ingrid123

2017. március 30.

Eleinte jó volt, nem szárította a bőrt, inkább krémezte. Most a melegebb időszakban viszont szerintem édes-kevés: annyi mint egy krém. Puha marad a bőröm, de az izzadást szinte egyáltalán nem gátolja. Ráadásul eléggé nehezen szárad, és ha nem teljesen száraz akkor bizony nyomot hagy a ruhán...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 30.

hdora87

2017. március 29.

Én is a dm dobozban jutottam hozzá. Nekem sajnos nem vált be, nem gátolja meg az izzadást egyáltalán, és a kellemetlen szagokat sem szünteti meg. Ráadásul a bőrömet is irritálja, este zuhanyozáskor szó szerint fáj ,mikor lemosom a bőrömről. Még később lehet, hogy próbálkozok vele, de valószínű, hogy a kukában fog landolni. Borzalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 29.

Eszterla

2016. december 20.

Számra a legjobb alumínium mentes dezodor, kellemes, friss, tiszta illatú. Igaz a felkenésnél kicsit ragadós, de gyorsan megszárad. Én azt tapasztaltam, hogy érdemes újra kenni 4-5 óra elteltével. Ára nagyon kedvező sok más alu-mentes dezodorral szemben, szóval én már nem válogatok ezt használom évek óta!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 20.

pbm

2016. december 20.

Nagyon akartam szeretni. Viszont pár használat után sebes lett a hónaljam tőle és amint leálltam a termékkel helyre jött. A kellemetlen szagokkal szemben sem vált be igazán. Nem nekem találták ki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 20.

Christi

2016. november 19.

Én is a dm dobozban jutottam hozzá. Nekem sajnos nem vált be, eleve maga az "illata" sem tetszik. Valamint én büdös leszek tőle még akkor is ha nincs nagyon melegem. Eddig is alumínium mentes dezodort használtam szóval nem azzal van a gond hogy nem állt át a szervezetem. Ez a golyós kiszerelés is elborzasztó, ragad vizes, nem jó.Nem tudok felöltözni mert mindent összeken. Sajnos nekem a kukába landolt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 19.

Antioxidánsok: Squalene
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Sodium Malate

Nátrium-malát, mely almasav nátrummal alkotott vegyülete. Az élelmiszer iparban E350 néven savanyúságot szabályozó anyagként és ételízesítőként használják. A kozmetikumokban hidratáló és bőrkondícionáló anyag.