Sebamed

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Rossmann, DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2012. július 13.

Lelőhely:   Rossmann, DM
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Szappanmentes, antibakteriális lemosó hab, amelynek pH értéke 5.5, ami megegyezik az egészséges bőr Ph értékével. Intenzív tisztítás a Montaline C40 elnevezésű antibakteriális összetevő révén. Pantenol tartalma és 5.5-ös pH értéke nyugtatja és kisimítja a bőrt. Hatékonysága a pattanások és mitesszerek ellen bőrgyógyászatilag igazolt. Meggátolja az akne baktériumok elszaporodását, csökkentve a gyulladás kialakulásának esélyét. Különösen alkalmas a gyulladt pattanásos bőr, valamint a felnőttkori akne kezelésére.

Kiszerelés: 150 ml

Pipi

2017. november 11.

Pár napja használom reggel-este. Mindegy, hogy száraz vagy nedves bőrbe masszírozom, nem habzik, ezért kicsit fura, mert nem ehhez szoktam. Viszont nem szárít és a meglévő göbös, gyulladt pattikat is elmulasztotta. Az illata kellemes. Összességében eddig jól működik. Az ápoló géllel együtt használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

Csilluska

2015. június 20.

A Sebamed pattanásos börre való mattító krémje és arcápoló gélje mellé vettem, hogy kiegészítse öket, erösítse a hatásukat. Meg vagyok vele elégedve, de nem csodaszer, ezért csak 4 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 20.

Barack

2013. augusztus 25.

Ettől a lemosótól allergiás rohamot kaptam. Már amikor mostam az arcom, éreztem, hogy igen erősen tüsszentenem kell. Lemosás után konstatáltam a tükörben, hogy a szemem egy csík lett, úgy feldagadt az arcom, és vörös foltok voltak rajta. Soha nem fordult még ilyesmi elő velem. Gyógyszer és calcium oldotta meg a helyzetet. Így repült is az őt megillető helyre, a kukába.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

Hidratálók: Sodium Lactate
Vitaminok: Panthenol