Sebamed

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Rossmann, DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: csemezb, Módosítva: 2021. április 12.

Lelőhely:   Rossmann, DM
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

2020-ban megújult formula!

Szappanmentes, antibakteriális lemosó hab, amelynek pH értéke 5.5, ami megegyezik az egészséges bőr Ph értékével. Intenzív tisztítás a Montaline C40 elnevezésű antibakteriális összetevő révén. Pantenol tartalma és 5.5-ös pH értéke nyugtatja és kisimítja a bőrt. Hatékonysága a pattanások és mitesszerek ellen bőrgyógyászatilag igazolt. Meggátolja az akne baktériumok elszaporodását, csökkentve a gyulladás kialakulásának esélyét. Különösen alkalmas a gyulladt pattanásos bőr, valamint a felnőttkori akne kezelésére.

1000 Ft régi kiszerelés Sebamed Arctisztító Hab pH 5.5
Ár: 1000 Ft , Eladó: aszilvia
Állapot: egészen pontosan 3/4-ig van, Helyszín: Gödöllő , fizetés: Személyes átvétel elsősorban Gödöllőn, de lehetőség van Budapesten az Örs vezér téren előre egyeztetett időpontban. Előreutalás esetén postázom is szívesen. Foxpost automatába, postán átvehető csomagként vagy MPL-el házhoz szállítással.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

vrebus

2020. július 26.

Bár nem pattanásos a bőröm, nálam nagyon bevált. Jól tisztít, de mégsem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 26.

Bár nem pattanásos a bőröm, nálam nagyon bevált. Jól tisztít, de mégsem szárít.

Pipi

2017. november 11.

Pár napja használom reggel-este. Mindegy, hogy száraz vagy nedves bőrbe masszírozom, nem habzik, ezért kicsit fura, mert nem ehhez szoktam. Viszont nem szárít és a meglévő göbös, gyulladt pattikat is elmulasztotta. Az illata kellemes. Összességében eddig jól működik. Az ápoló géllel együtt használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 11.

Csilluska

2015. június 20.

A Sebamed pattanásos börre való mattító krémje és arcápoló gélje mellé vettem, hogy kiegészítse öket, erösítse a hatásukat. Meg vagyok vele elégedve, de nem csodaszer, ezért csak 4 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 20.

Barack

2013. augusztus 25.

Ettől a lemosótól allergiás rohamot kaptam. Már amikor mostam az arcom, éreztem, hogy igen erősen tüsszentenem kell. Lemosás után konstatáltam a tükörben, hogy a szemem egy csík lett, úgy feldagadt az arcom, és vörös foltok voltak rajta. Soha nem fordult még ilyesmi elő velem. Gyógyszer és calcium oldotta meg a helyzetet. Így repült is az őt megillető helyre, a kukába.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

Hidratálók: Hydroxypropyl Oxidized Starch PG-Trimonium Chloride
Vitaminok: Panthenol