Sebamed

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Rossmann, DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2012. július 1.

Lelőhely:   Rossmann, DM
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Arcápoló gél a pattanásos, mitesszeres, problémás bőrre, pH 5.5-ös értékkel. Bár a problémás bőr túl sok faggyút termel, gyakran mégis száraz, feszül, durva tapintású és hámlik. A Sebamed pH 5.5. Arcápoló gél allantoint, hialuronsavat és aloét tartalmaz, melyek kisimítják, pihentetik és nyugtatják az igénybevett bőrt. Pantenol tartalma gyorsan megszünteti a gyulladást. nem tartalmaz olajat, emulgeálószert és színezőanyagot.

Tartalom: 50 ml

Csilluska

2015. június 18.

1 hónapja használom esténként (mivel tényleg nagyon ragacsos marad utána a bör) ezt a gélt. Elötte 2 és fél hónapig használtam a Sebamed mattító krémét, estére is, majd leváltottam erre. Egyáltalán nem irritál, semmi negatívumot nem tudok róla mondani, nem okoz több pattanást, hidratál is, csak sajnos az én erösen problémás börömre kevés hatása van. Azért valamennyire mérsékeli az új pattanások kialakulását, úgyhogy enyhén pattanásos börre szerintem megfelelhet, de én le fogom cserélni egy remélhetöleg hatásosabb krémre. Azért nem pontozom le nagyon, mert mint említettem, jó kis termék, csak sajnos nem nekem való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 18.

Ems

2013. október 5.

Nagyon problémás a bőröm, ezért gyakran jártam orvoshoz. A doki ajánlotta. A hátamon és a vállamon segítette a hatalmas gyulladt pattanások visszahúzódását, eltűnését. Azt arcomon is bevált, főleg, mikor éreztem, hogy egy nagyobb pattanásom lesz, akkor szinte mindig sikerült csodát tennie. Aztán jó pár évig nem alkalmaztam és most újra visszatértem a használatára. Nem igazán van most hatása nálam, nem is értem mi ennek az oka... Nagyon keveset kell használni belőle különben nem szívódik be és inkább ilyen ragadós érzést nyújt, ami nem kifejezetten kellemes. Az illata pedig egész jó, frissítő. Nem éri meg számomra az árát...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 5.

Cirné

2013. május 21.

Eljött az idő, hogy elmondjam: szuper. Csodás összetevői is vannak. Összehúz, nyugtat, ápol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 21.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sorbitol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Sorbitol h 1 1

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.