Sebamed

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann, DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: evi_iv, Módosítva: 2012. november 29.

Lelőhely:   Rossmann, DM
Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

cappuccino

2015. augusztus 23.

Nagy reményekkel vettem meg, bízva a márkában, de sajnos nekem nem jött be. Hiába sensitive, nekem valamelyik összetevő miatt mégis irritálja a hónaljamat: miután felkenem, azt érzem, hogy ég a hónaljam. Ez az égő érzés egy idő után elmúlik ugyan, de azért nem kellemes. Sajnos a szagokat sem tartja távol egész nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

mstindigo

2013. augusztus 12.

A párom esküszik erre. Már rengeteg alumentes deót próbáltunk neki, de egyik sem jött be... Vagy ugyanúgy izzadt, csak nem lett büdös, vagy még azon sem segített. Az alus deók viszont kiszedték az ingjei színét, vagy bekeményítették a hónaljrészt, ezért azt sem akarta már. Próbálkoztam házi készítésűekkel is, azok sem. Kb. 2 éve próbáltuk megtalálni neki a tökéletes deót, és ez lett az. Nagyon jó az illata, én nem vettem észre, hogy ez foltot hagyna, tényleg megakadályozza az izzadást is, szóval szuper cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

baobe

2012. december 31.

Nem éri el ugyanazt a hatást, mint az alumíniumos dezodorok, de nem is várjuk el tőle. Az alumíniummentes kategóiában viszont nem rossz. Illata is rendben van, kellemes, férfias illat. Egyetlen baja van, hogy ez is kimoshatatlan foltot hagy a ruhákon, de lehet, hogy csak a férfiemberek türelmetlenek kissé, s nem várják meg öltözés előtt, míg megszárad. De ettől függetlenül már a többedig üveg fogyott el belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 31.

evi_iv

2012. november 22.

Ha valakinek végre kell egy olyan deo ami nem tartalmaz alumínium sókat,és emellett képes megakadályozni a kellemetlen szagokat,és nem is irritál-EZT PRÓBÁLJA KI!:)
El nem tudom mondani,hogy hányféle alu mentes terméket próbáltunk ki mire ez bejött páromnak.
Csodás összetevői vannak,és nagyon jó az illata.
Csak ajánlani tudom!
ÖTÖS!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 22.

Csodás összetevői vannak,és nagyon jó az illata.
Csak ajánlani tudom!
ÖTÖS!

Antioxidánsok: Squalene
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Sodium Malate

Nátrium-malát, mely almasav nátrummal alkotott vegyülete. Az élelmiszer iparban E350 néven savanyúságot szabályozó anyagként és ételízesítőként használják. A kozmetikumokban hidratáló és bőrkondícionáló anyag.