Sebamed

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ISzilvi, Módosítva: 2011. augusztus 23.

Lelőhely:   Rossmann, DM
Kategória:   Dezodorok

Alumíniummentes, hosszantartó frissességet biztosít.

Kiszerelés: 50 ml

Laura12

2017. június 1.

Régóta keresgéltem alumíniummentes dezodort. A Cd-k nekem nem váltak be, így német tesztoldalakat kezdtem böngészni, azok alapján választottam ki a következő kipróbálandó terméket. Ez viszont első alkalommal bevált és azóta is használom. Rájöttem, hogy nekem úgy a leghatásosabb, ha reggel teljes száradás után újrakenem és napközben is 1-2 alkalommal utánakenem. Bár ez nem feladata, szerintem ebben a melegben mérsékelten gátolja az izzadást is, a kellemetlen szagok kialakulását pedig kellő odafigyelés mellett megakadályozza. Én nagyon szeretem a friss illatát, amit egész nap érzek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 1.

zsemii

2017. január 5.

Sajnos nem vált be.. tetszett, hogy alumínium mentes, de konkrétan állandóan szétfolyt tőle a hónaljam, és követték a kellemetlen szagok is.. Pedig annyira akartam hogy működjön :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

cappuccino

2015. augusztus 23.

Sajnos az előttem szólókhoz hasonlóan én is csalódtam ebben a termékben, pedig nagy reményeket fűztem hozzá barátságos összetevők miatt.
Tisztában vagyok vele, hogy ez nem izzadásgátló, de azt elvárom tőle, hogy a szagokat közömbösítse, vagy legalább fedje el. Szerintem ez nem nagy kérés, sok alu-mentes dezodor képes rá. Sajnos ez nem. És az illata sem túl jó szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

hedgehog

2014. február 21.

Az illata finom, visszafogott. Sajnos a szagokat nem gátolja valami jól. Az itthoni nyugis napokat sem tudom vele átvészelni, hiába kenem 2-3-szor újra napközben, pedig sincs is nyár. Egy ideig egész jó, aztán puff mintha elvágták volna a hatását hirtelen leizzadok. Megpróbálom feltuningolni, de ha úgy jó az már nem az ő érdeme. Kb. 2 csillagot érne, de ha figyelembe veszem, hogy jóval drágább az egyébként szintén hatástalan Alverdénél hát nem érdemel 2 csillagot. Én nem javaslom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 21.

vakond32

2012. május 20.

Na ez az igazi pénzkibobás, nem tudom, hogy ezt mire találták ki, de, hogy nem arra, hogy gátolja az izzadságot az biztos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 20.

ISzilvi

2011. augusztus 13.

Sokaig hasznaltam, kb 2 evig, de ezutan kezdett kevesbe hatekony lenni. Eleinte az egesz napot kibirta(m), mostanaban mar 2-3 alkalommal is utana kell kenni, hogy ne legyek izzadtsag szagu. Ezzel egyutt egy jo, karos anyagoktol mentes deo. Megprobalkozok egy kis levendula-teafa-szodabikarbona komboval, hatha ugy hatekonyabb lesz. Kar, mert kifejezetten tetszik a nagyon gyenge illata, olyan tisztasag illata van:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 13.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.