Sebamed

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: anszan, Módosítva: 2019. július 14.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Egészségének megőrzése bőrének megóvásával kezdődik. Hatékonyan távolítja el a korpát, és gátolja a korpásodás újbóli kialakulását. Emellett gyengéden, alaposan tisztítja a normál és zsíros hajat. Pirokton-olamin nevű aktív összetevőjének köszönhetően eltávolítja a korpát és gátolja a korpásodás újbóli kialakulását. 5.5-ös pH értéke stabilizálja a fejbőr védő savköpenyét . Klinikák és bőrgyógyászok által kiválónak minősített.

Jelizz

2019. november 3.

annyira szerettem volna hogy jo legyen... de nem. Kellemes az illata, jol habzik jol tisztit es csokkentette a korpasodast is. viszont apro kis sebek lettek a fejboromon nem tudom hogy ettol e de nem vagyok elajulva,2. nap mar zsirosodott a hajam es szarazabb is lett. maradok a Head and shoulders samponoknal!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 3.

vrebus

2019. október 30.

Évek óta használom, minden mástól viszket a fejbőröm. Nekem ez szinte tényleg csodaszer!:)
Látom sokan kétségbe vagytok esve, Müllerben mindig van és olcsóbb mint a többi drogériában. Csak hagyjatok belőle nekem is!!:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 30.

Massiew

2019. október 29.

A nyár folyamán már 2 dobozzal elfogyasztottam, szuperül kitolta 1 hétre a 2 hajmosás közötti időt. Nagyon jó az illata és szuperül eltávolítja a zsíros korpát. Sajnos utoljára G. F. -hoz jutottam csak, ami borzalmasan lerontotta most a hajam állapotát... Sehol nem leltem ezt a sampont :( , de most szerencsére online tudtam rendelni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

somogyikitti04

2019. október 23.

Nos...nagy reményeked fűztem hozzá, mivel jobb az értékelése az általam jónak tartott nizoralnál, illetve olcsóbb is. De nekem nem használt, sőt... már hajmosás után egyből szét tudnám vakarni a fejem annyira viszket + csomókban korpás tőle. Tehát nekem nem vált be :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 23.

Reni07

2019. október 15.

Régóta küzdök a korpával, főleg a hidegebb időlben. A Bioderma samponját használtam, ami nagyon jó volt csak borzasztó drága. Kellett keresnem egy olcsóbb terméket. Megtaláltam Őt. Bevált maximálisan. Jól habzik, nem kell belőle sok. Kicsit aggódok, hogy eltűnik, mert hetek óta se a DM-ben, se a Rossmannban nem látok már SebaMed samponokat. 😕
Updade: Sajnos úgy tűnik megszűnt a forgalmazása. Már csak elvétve netről lehet rendelni. 😭

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 15.

VMRegina

2019. október 12.

Terhességem alatt találtam erre a termékre, nagyon nagy örömömre! Nem tudom miért gondolom, a hormon változásokkal lehet összefüggésbe, de a szokásosnál is sokkal korpásabb lettem és iszonyat viszketet a fejbőrőm. Már semmi se segített mikor végre megrendeltem ezt a sampont. Egy két alkalom után már érezhető és látható volt a változás. Nagyon szépen rendbe jött a fejbőrőm tőle. Imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

djsmithpopo

2019. január 27.

Ez az a sampon, amihez állandóan visszatérek. Néha azt figyeltem meg, hogy valahogy "besokallt" a fejbőröm tőle és szünetet kellett tartanom, de ha kombinálom más sampon használatával, akkor teljesen jó. Jelenlegi rutinom: az első két mosást egy olcsóbb árkategóriás samponnal végzem (de itt is fgyelek arra, hogy ne legyen telenyomva irritáló összetevőkkel, alkohollal), elég hosszú a hajam, úgyhogy ezzel sokat spórolok is. Illetve azt követi egy almaecetes öblítés, amit utolsó körként egy balzsam és az én drága Sebamedem követ. Nem tudom, ez mennyire "helyes" rutin, de elég sok kísérletezés előzte meg, nekem ez vált be. :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

PeruGhon

2018. november 7.

Amilyen ígéretesnek indult, olyan nagy csalódás lett a vége. Nagyon kellemes az illata és kivételesen jó habzik, messze a legélvezetesebb vele a hajmosás, mint bármelyik eddig használt samponnal. Két hét elteltével mintha tényleg megszüntette volna a korpát, aztán a harmadik héten a mosás után két nappal már kifejezetten zsíros lett a hajam tőle, pedig soha nem volt az, most meg már ott tartok, hogy a fejbőröm is erősen viszket a második naptól. Nagyon sajnálom, mert nagy reményeket fűztem hozzá eleinte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 7.

Akshoy

2018. január 8.

Na, ezt nagyon szerettem. Utazásra vittem magammal és egyrészt tök elég volt nagyon sokáig, másrészt a fejbőrömet is jól rendbe hozta. Amúgy hajlamos a szárazságra és hámlásra, na ezzel semmi gond nem volt. Nekem az is tetszik, hogy nincs kimondottan illata. Hogy a hajam ettől, vagy alapvetően a balzsam hiányától száradt-e jobban, azt nem tudom, de mivel amire vettem, arra tökéletes volt, szerintem abszolút öt csillagos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

zagnes89

2018. január 2.

Megmentőm. Nem először, ezért tudom, hogy ha egy sampontól besokall a fejbőröm akkor ez kb 2-3 használat után orvosolja a gondot.
Az illata semleges, de balzsam sem kell, a hajam nem szárad ki, és nem is gubancolódik. Elsőre nem, de másodjára jól habzik.
Legutóbb már csak kis kiszerelésben tudtam venni, de annak kb feléig sem értem és már bőven segített. Azóta felváltva használom a salthouse korpásodás elleni samponával és eddig nincs gond. Tanulság, hogy ebből lennie kell otthon (a kis kiszerelés meg egyébként is jó utazáshoz).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

Hidratálók: Sodium Lactate, Hydroxypropyl Oxidized Starch PG-Trimonium Chloride

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.