Sebamed

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Rossmann, DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: anszan, Módosítva: 2013. június 18.

Lelőhely:   Rossmann, DM
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Egészségének megőrzése bőrének megóvásával kezdődik. Hatékonyan távolítja el a korpát, és gátolja a korpásodás újbóli kialakulását. Emellett gyengéden, alaposan tisztítja a normál és zsíros hajat. Pirokton-olamin nevű aktív összetevőjének köszönhetően eltávolítja a korpát és gátolja a korpásodás újbóli kialakulását. 5.5-ös pH értéke stabilizálja a fejbőr védő savköpenyét . Klinikák és bőrgyógyászok által kiválónak minősített.

Kiszerelés: 200 ml

djsmithpopo

2019. január 27.

Ez az a sampon, amihez állandóan visszatérek. Néha azt figyeltem meg, hogy valahogy "besokallt" a fejbőröm tőle és szünetet kellett tartanom, de ha kombinálom más sampon használatával, akkor teljesen jó. Jelenlegi rutinom: az első két mosást egy olcsóbb árkategóriás samponnal végzem (de itt is fgyelek arra, hogy ne legyen telenyomva irritáló összetevőkkel, alkohollal), elég hosszú a hajam, úgyhogy ezzel sokat spórolok is. Illetve azt követi egy almaecetes öblítés, amit utolsó körként egy balzsam és az én drága Sebamedem követ. Nem tudom, ez mennyire "helyes" rutin, de elég sok kísérletezés előzte meg, nekem ez vált be. :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

PeruGhon

2018. november 7.

Amilyen ígéretesnek indult, olyan nagy csalódás lett a vége. Nagyon kellemes az illata és kivételesen jó habzik, messze a legélvezetesebb vele a hajmosás, mint bármelyik eddig használt samponnal. Két hét elteltével mintha tényleg megszüntette volna a korpát, aztán a harmadik héten a mosás után két nappal már kifejezetten zsíros lett a hajam tőle, pedig soha nem volt az, most meg már ott tartok, hogy a fejbőröm is erősen viszket a második naptól. Nagyon sajnálom, mert nagy reményeket fűztem hozzá eleinte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 7.

Akshoy

2018. január 8.

Na, ezt nagyon szerettem. Utazásra vittem magammal és egyrészt tök elég volt nagyon sokáig, másrészt a fejbőrömet is jól rendbe hozta. Amúgy hajlamos a szárazságra és hámlásra, na ezzel semmi gond nem volt. Nekem az is tetszik, hogy nincs kimondottan illata. Hogy a hajam ettől, vagy alapvetően a balzsam hiányától száradt-e jobban, azt nem tudom, de mivel amire vettem, arra tökéletes volt, szerintem abszolút öt csillagos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

zagnes89

2018. január 2.

Megmentőm. Nem először, ezért tudom, hogy ha egy sampontól besokall a fejbőröm akkor ez kb 2-3 használat után orvosolja a gondot.
Az illata semleges, de balzsam sem kell, a hajam nem szárad ki, és nem is gubancolódik. Elsőre nem, de másodjára jól habzik.
Legutóbb már csak kis kiszerelésben tudtam venni, de annak kb feléig sem értem és már bőven segített. Azóta felváltva használom a salthouse korpásodás elleni samponával és eddig nincs gond. Tanulság, hogy ebből lennie kell otthon (a kis kiszerelés meg egyébként is jó utazáshoz).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

takacsdalma98

2017. október 28.

Finom illatú, jól tisztít és szép fényes lesz utána a hajam , balzsam használata nélkül sem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 28.

katica22

2017. október 15.

Utazós kiszerelést vettem meg belőle. Nagyon jó az illata, jó az állaga megfelelően habzik és kevés is kell belőle. A hajvégeimet nekem összekócolta és szárította, úgyhogy balzsamozni kell utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

liliszirmai

2017. május 24.

Nekem Nagyon rossz minőségű Hajam volt...
Ám megvettük a SebaMed korpa elleni Sampont, és Csodálatos lett tőlle a Hajam!!!!
Ez hozzta hejre az egész Hajamaaaat!!! Gratulálok aki csinálta a Sampont...!!!! :*xoxo

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 24.

Nekem Nagyon rossz minőségű Hajam volt...

Saria

2017. május 13.

Ezt a sampont itthon csak 2000-3000 Ft körül láttam, Németországban viszont kb 1000 Ft-ért vásároltam meg. Nem valami nagy kiszerelés, de kiadós.
Eddig 2 hajmosáson vagyok túl vele és abszolút megszűnt a korpám, egyenlőre. Nem is viszket a fejem (az első hajmosás után viszketett egy kicsit, de most már egyáltalán nem).
Az illata gyógynövényes de abszolút nem olyan erős mint pl. a Bánfié.
Eddig elégedett vagyok vele és ha beválik, újra veszem :)

UPDATE: Hát, kb. a sampon feléig jutottam el, amikor újra visszatért a korpásodás :( Nem veszem újra, keresnem kell mást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

Az illata gyógynövényes de abszolút nem olyan erős mint pl. a Bánfié.
Eddig elégedett vagyok vele és ha beválik, újra veszem :)

Erish

2017. május 9.

Az én fejborom erősen korpás. Talán több napig bírja ezzel a samponnal. De ez se tett csodát. Eddig nem találtam olyat ami elmulasztja a korpasodast teljesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 9.

buzavirag

2016. december 29.

Sziasztok! Van egy mini, 50 ml-es változata, aminek a neve antischuppen. Ez egy korpásodás elleni sampon. Erre gondol szerintem a sok pozitív véleményező. Az INCI különbözik! :) Nekem az bevált, bár az ekcéma eredetű korpámat nem mulasztotta el teljesen (A homokom és a fejbőr vonalán van, időnként ki is repedezik, viszket 3. hete használom kb 4 naponta), viszont a viszketést elmulasztotta, és most már alig hámlik a fejbőröm, megjegyzem, nagy darabokban jött le mértéktelenül a bőr ezen a területen.

DEBRECENI Müllerben kapható tuti, bemegy az ember az üzletbe, jobb hátsó sarokban szemmagasságban megtalálható. A gyógysamponok résznél, a Dr. Organic termékekre merőlegesen. :) Az ára ennek a kicsi 50ml-nek: 295Ft

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

Hidratálók: Sodium Lactate, Hydroxypropyl Oxidized Starch PG-Trimonium Chloride

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.