Best of Beauty 2019

Sebamed

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann, DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szöszike, Módosítva: 2012. május 7.

Lelőhely:   Rossmann, DM
Kategória:   Samponok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Mindennapi használatra. Cukoralapú tenzid összetevőjének köszönhetően nem szárítja a fejbőrt, a mindennapos mosás során sem.5.5-ös pH értéke stabilizálja a fejbőr védő savköpenyét és megvédi a hajat.

Pilence

2017. július 31.

En is az utazo csomagolast hasznaltam,jo a korpat megszunteti viszon zsirositja a hajam kb 1 nappal kel elobb hajat mosnom,ami nekem nem gond.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

rekaviragm

2016. október 15.

szinte sosem vettem még újra sampont, ebből viszont már a sokadikat fogyasztom, nagyon jól tisztít és a mindig viszkető, hámló fejbőröm már nem viszket és nem hámlik! :) örülök, hogy rátaláltam, ha lehetne, 6 csillagot adnék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

pacsalia

2016. július 14.

Én is lepontozni jöttem!
Én barom kinéztem a másik korpásodás elleni SEBAMED sampont és véletlenül ezt vettem meg helyette Müllerben. :(
A korpásodás maradt, a zsírosodásomon sem segített semmit továbbra is 2. napra már csöpög a zsír a hajamból.
Három pontot a jó állaga és illata, jó habzása, és amiatt kap, hogy a hajamat nem szárítja/ könnyen kifésülhetővé teszi tehát gondolom javít valamit a minőségén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 14.

Én is lepontozni jöttem!

Nicu

2015. március 5.

Sajnos le kell húznom, nekem nem vált be. Nem szüntette meg a korpát, nagyon gyorsan zsírosodott tőle a hajam, és viszketett a fejbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 5.

csombi817

2013. december 8.

Külföldi dm-ben vettem egy kis flakonnal és nagyon szerettem, itthon ilyen kicsiben nem találtam még. Nekem sokmindentől viszket a fejbőröm, ettől nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 8.

Hidratálók: Sodium Lactate, Hydroxypropyl Oxidized Starch PG-Trimonium Chloride

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.