Sebastian

Ár:   10 500 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   fodrászkellékesek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: palankiirenike, az összetevőket feltöltötte: reka0122, Módosítva: 2020. január 13.

Ár:   10 500 Ft
Lelőhely:   fodrászkellékesek, online
Kategória:   Hajápolás

Természetes fény, simaság és lenyűgöző volumen - mindez egyetlen üvegben. Az olaj amiről mindig is álmodtál,  megérkezett! A Sebastion Dark Oil a DiffusX technológiának hála pillanatokon  belül felszívódik, hatása 48 órán át tart.

reka0122

2020. január 12.

A legeslegjobb hajolaj amivel valaha találkoztam. Sűrű géles állaga miatt csak azoknak ajánlom akinek vastagszálú és zsírosodásra kevésbé hajlamos a hajuk. Na nekik szuper plusz lesz a napi rutinjukba. Elég belőle egy pici borsónyi így nagyon sokáig elég, én már másfél éve használom és még mindig bőven van belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 12.

Hidratálók: Dimethiconol