Seche

Ár:   1440 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   online, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: malvina, az összetevőket feltöltötte: soakau, Módosítva: 2014. február 26.

Lelőhely:   online, Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Lakkhígító Seche Vite Dry Fast fedőlakkhoz.

Kiszerelés: 14 ml

Mona29

2018. november 7.

A saját fedőlakkjához vettem én is, mint a többiek. Azt és más lakkokat is szépen helyrehoz. Kicsit drágább, mint a többi hígító, de szerintem megéri az árát. A pipettás megoldásért pedig jár a csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 7.

CzFru

2017. január 20.

Elsősorban a sajátmárkás fedőlakkjához használom, aminél nagyon jó szolgálatot tesz. A drágább lakkokat is ezzel higítom és nagyon jól teszi a dolgát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

eprsvtta

2015. augusztus 28.

Nyár elején realizálódott bennem, hogy több nyári neon lakkom besűrűsödött, de nem volt a nail landben készleten egyik kedvenc árnyalatom sem épp. Az eladólány ajánlotta, hogy ezzel meg lehet menteni az otthoni lakkjaim. És igaza lett! :) A lakkok tartóssága hagy maga után kívánni valót azért, de teljesen használhatóvá tette őket. Ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

Audrey80

2015. július 11.

A Perfect Nails hígítója ezerszer jobb, abból is ugyanannyi kell a lakkba. Ilyet többet nem veszek, a fedőlakkokat tönkreteszi és már kenik a nyomdázást. Ez a Perfect Nailsnél nem fordult elő, azzal az utolsó cseppet is el tudtam használni és nem kente el egyik szanaszét hígított lakkom sem a nyomdát. Nagyon mérges vagyok erre a hígítóra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 11.

HyperBunny

2015. március 15.

Ó, hát ez nagyon mókás dolog a kis pipettával, sajnos a kémiával mindig hadilábon álltam, úgyhogy ennél közelebb sose jutok a laborhoz, kísérletezéshez. Mondjuk a csomagolás nem túl praktikus, ha nem a dobozában tartja az ember, simán el lehet hagyni.
A fedőlakkal szerencsére még nem kellett kipróbálnom, de más lakkokkal remekül működik. Valami adagolási javaslatot mondjuk szívesen fogadtam volna hozzá, de marad a konyhából ismert "ízlés szerint" és "érzéssel" meghatározás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 15.

lumiukko

2014. szeptember 19.

Iszonyat büdös, pedig nekem nincs bajom a körömlakkok illatával, de ez nem olyan. Azt hittem, hogy ilyen beszáradás közelében járó lakkokba kb 3 csepp kell, hát azért ennél bőven több kell. Ez igazából nem gond, mert akkora mennyiség, hogy kb sose fog elfogyni. Nem tudom, hogy olcsóbb társaihoz képest többet tud-e, de mivel egy életre elég, ezt sose fogom megtudni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 19.

Mariasnail

2013. december 17.

Eddig csak ezt az egy hígítót használtam, de szerintem nem is fogom lecserélni. :) Mindegyik lakkommal eddig kompatibilis volt, és nem is kell belőle túl sokat használni, elég volt eddig pár csepp. Igaz, nem volt még túl sűrű körömlakkom, amibe használtam volna, de ami olyan állapotban van, azt már nem tartogatom...
Szóval csak ajánlani tudom annak, aki gondolkozik rajta! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 17.

Szóval csak ajánlani tudom annak, aki gondolkozik rajta! :)

Antioxidánsok: Toluene

Festékipari alap- ill. segédanyag, oldószer, mely a körömlakkokban a szín egyenletes felhordását segíti elő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatása is van. Közvetlenül belélegezve közepesen vagy erősen mérgező, agyat és idegrendszert károsító hatása van.