Seche

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   online, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2016. április 20.

Lelőhely:   online, Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Többszörösen díjnyertes gyorsszárító fedőlakk.

dzsen1337

2021. március 9.

A tökéletes fedőlakk. Magamnak és anyukámnak is már többször újra vásároltam. Vastagabb réteget hagy a körmöm, és alatta lévő lakkot "összehuzza". Viszont szinte feléleszti a színeket, főleg a csillogósokat. Mikor ezt viselem sűrűn azt hiszik, hogy géllakk van a kezeimen. Gyorsan szárad, nagyon tartós. Ha besűrűsödik, a lakk hígító megjavítja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

alexa1984

2021. január 29.

Legjobb fedőlakk! 1 perc alatt teljesen megszárad és 1 hétig vállalható vele bármilyen körömlakk!
Tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 29.

Tökéletes!

JucusB

2020. augusztus 10.

A legjobb fedőlakk. Nagyon gyorsan megszárad, és nyomdázás után szinte egy álom, még nem találtam olyan fedőlakkot ezen kívül, ami nem kente szét a nyomdázott mintát, hát ő lett a tökéletes! Nem olcsó, de elég nagy, és sokáig kitart gyakori használat mellett is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

Mufurcka

2019. május 30.

Neki a szárítás az igazi feladata, abban verhetetlen. Ne vegye senki szimpla top coat -nak! Létezik belőle fedő - top coat fény, és base coat is.
Értékeljük a valódi funkcióját a termékeknek, ez az oldal azért is van többek között.
Én mást használok fedőfénynek, mert ez nem az. Brutális szaga van, mintha valami ipari cuccal kenegetném magam egy gyárban:)
Szóval lakk, Seche V-szárító, és a fedő, így lesz tökéletes a körmöm. Gyorsan megkeményíti a rétegeket, nem tud sérülni ha beütöm valahova vagy hozzáérek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 30.

baby63

Korcsoport: >54
2019. március 28.

Egyszerűen zseniális. Gyönyörű fényt ad, 5 perc alatt megszárad. Gyakran nyomdázom, ez az egyetlen fedőlakk, ami nem keni el a festéket. A szaga nagyon erős, kellemetlen, de el lehet tűrni ennyi pozitívum mellett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. március 28.

babajaga

2019. február 24.

az osszetevo lista egy pillanat alatt elborzasztott. Szamtalan 5free vagy 7free fedolakkot lehet kapni, ez kvazi mereg. Hatalmas kult kovetotabora van, szerintem semmivel nem jobb mint barmelyik fedolakk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 24.

Mona29

2018. november 7.

A majdnem tökéletes fedőlakk. Nagyon-nagyon szeretem, mert tényleg kb. 10 perc alatt megszárít akármilyen lakkozást, nem keni el a nyomdát, stb. Igen, nem egy olcsó fedőlakk, de 14 ml-s, tehát jó ideig elég. Igen, félidőtől kicsit kezd sűrűsödni, nyúlni, de a hígítójával szépen lehet orvosolni ez a problémát. A szaga kicsit erős, de én szeretem a körömlakkok illatát. A használatkor azonban oda kell figyelni! Ha vékony a felkent réteg, akkor csúnya lesz, látszik, hogy hová mennyi lakk került. Ha pedig vastag a felkent réteg, akkor óriási bumszli köröm lesz a végeredmény. A kettő között van valahol az egyensúly, de még az sem biztosíték a tökéletes nail art befejezésére, ugyanis hajlamos azt összehúzni. És ezt nem tudom neki megbocsátani! A lopott időkben, éjszaka elkészített sima lakkozásnál sem tudom ezt elnézni, de amikor a hosszabb ideje készülő nail art-ot reggelre összehúzza.... Szóval vannak azért nézeteltéréseink és még keresem az igazi fedőt, de addig ez marad. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 7.

lhi

2018. június 18.

Tényleg pillanatok alatt szárad (ill. megszárítja az alatta lévő lakkot), szépen csillog, és tartósabbá is teszi a lakkot. Két elviselhető baj van: óvatosan kell vele bánni, mert összerántja a színes lakkot, és hamar besűrűsödik (de van hígító hozzá). Van viszont egy nagy baja: nem csak a felkenéskor büdös, hanem utána is (úgy alszom, hogy a kezem a fejem közelében, és egyszerűen elviselhetetlen a szaga). Nagyon akartam volna szeretni, mert tényleg szuper fedőlakk, de a szag... :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 18.

anitahd

2018. június 11.

Számomra ez a tökéletes fedő. Imádom! Nagyon gyorsan szárad, gyönyörű fényt ad, tényleg mintha gél lenne. Egy 1 hetes tengerparti nyaralást (vízben ázással, durva homokban mászkálással) simán kibírt lábon és a kezeimen is lepattogás és fény kopás nélkül. Mindenféle lakkal használtam már az elmúlt 1 évben. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

andi1216

2018. május 8.

2 éve használom, már nem tudom elképzelni nélküle a lakkozást. Nagyon gyorsan szárít, fényes, tartós tőle a lakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

Antioxidánsok: Toluene

Festékipari alap- ill. segédanyag, oldószer, mely a körömlakkokban a szín egyenletes felhordását segíti elő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatása is van. Közvetlenül belélegezve közepesen vagy erősen mérgező, agyat és idegrendszert károsító hatása van.

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.