Seche

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   3,6 ml és 14 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bdori, Módosítva: 2017. március 29.

Kiszerelés:   3,6 ml és 14 ml
Lelőhely:   online, Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Keltsd életre manikűröd a Seche Vive Instant Gel Effect Fedőlakkal. Ezzel a speciális formulájú, gyorsan száradó fedőlakkal csillogó, fényes hatást érhetsz el UV/LED fény nélkül. A szalon minőségű lakkot könyű eltávolítani bármilyen acetonos vagy acetonmentes körömlakklemosóval.

nyisike

2019. október 28.

A legjobb fedőlakk. Gyorsan szárad, nagyon fényes és tartós. Mióta ezt használom a manikűröm simán kibír 7-9 napot, előtte már 1-2 nap után kopott. Nem olcsó a többi fedőlakkhoz képest, de szerintem mégis megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.