Secret Key

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rivendell, Módosítva: 2017. augusztus 28.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Vízhiány

Azonnali hidratáló hatása van, amit sokáig képes megtartani. 13-féle növényi kivonatával nem irritál, és ragyogó, makulátlan bőrt eredményez.

sziluetta

2019. július 12.

Szóval nézegettem a tonereket amiket elmentettem, rendelés előtt álltam, és emellett döntöttem. Végre megérkezett és első este ki is próbáltam, azóta pár napja hol 3 réteget, hol 7-et kenek fel, attól függ mennyire sietek éppen. Reggel-este használom, és nagyon durva, de nem zsíros napközben a bőröm - ehhez mondjuk a B-bomb is hozzájárult, illetve most azért nincs durván meleg, DE ezzel a tonerrel lett teljes a kép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 12.

tara95

2019. március 31.

Gothamista dicsérte, hát megvettem. A hada labot is szerettem, de sokaknak okozott whiteheadeket, nem vártam meg hogy én legyek a következő.

A vízhiányos bőröm jobban díjazná, ha sűrűbb lenne, rendkívül vizes. Viszont ennek köszönhetően 3 réteg is pillanatok alatt felkerül és be is cuppantja a fejem.

Egyénként van egy kellemes, citrusosan édeskés illata, jó nagy kiszerelés és ehhez képest olcsó.

Hatásában örülök az aloénak, az all time fav csodaszer számomra, reggelre ez is szépen csökkentette a menses okozta néhány sebet, pirosságot, gyulladást. Kellemesen hidratál, nyárra nem is biztos, hogy kell ennél sűrűbb :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 31.

nussera

2019. január 6.

Két flakont használtam már el belőle, nagyon szuper tonik! Minden bőrtípusra tudom ajánlani, a rétegzős rutin első lépéseként nagyszerűen helytáll.
Sosem gondoltam volna, hogy egy tonik ilyen erős hidratálóképességgel tud rendelkezni. Minden reggel és este 1-3 rétegben ütögetem fel a tenyereimmel a bőrömre, attól függően hogy mennyire érzem száraznak. Csak úgy issza magába a bőröm, egyáltalán nem lesz tőle ragacsos, egyszerűen tökéletes számomra. Nálam egy flakon olyan 4-5 hónapig tart ki, de tényleg elég megszállottan kenegetem magamra. Utazni is mindig jön velem, egyszerűen nélküle nem ugyanaz az arcápolási rutinom.
Most megakadt a szemem egy másik toneren, ezért most egy kis szünetet tartok a kapcsolatunkban. A megfizethető ára miatt viszont 100%, hogy még visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

dio14

2018. november 15.

Első koreai tonerem volt, és nagyon szerettem. Könnyen beszívódott, remekül hidratált. Majdnem egy évig kitartott napi használat mellett. Szeretek mindig új termékeket kipróbálni, azért nem rendeltem még újra, de ami késik, nem múlik!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 15.

Feketemacska

2018. augusztus 24.

Hatalmas flakon, rengeteg ideig elég volt, majdnem, egy évig. Úgy fogyott el hogy 7 skin-eztem vele az utolsó pár hónapban. Hidratál, nem hagyja ragacsos érzetet maga után. Ez volt az első tonerem és nem bántam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

aylobi

2018. július 30.

Több mind egy éve használom.A legjobb toner amit eddig használtam és mindig is fogom.Már a harmadik flakonnál tartok.Csodálatosan csillapítja a vízhijányt, nem ragad még akkor sem ha több rétegben viszem fel.Must have termék!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 30.

realet

2018. július 26.

Ha egy dolgot vehetsz csak meg Koreából, akkor ez legyen az. :) Úgy, hogy nem sajnálok pénzt költeni az arcomra (helló NIOD!), azt kell mondjam, hogy ennél jobb tonerrel még nem találkoztam, ráadásul az ára is nagyon baráti. Semmilyen ragadós vagy észrevehető réteget nem hagy a bőrön, pedig elég nagy mennyiségben tapicskolom az arcomra - vattakorong nélkül, csak úgy kézzel. Esti arctisztítás után megváltás, mert azonnal hidratálja az esetleg húzódó bőrt, reggel pedig sima vizes arcmosás után használom és viszlát párnanyomok, karikák, helló szépséges, boldogságos arcbőr. Erre mehet azután SDSM is (NIOD) és az összes többi rutincucc, de enélkül ma már nem kezdődhet/végződhet nap számomra. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 26.

bmesi

2018. május 19.

Nagyon szerettem volna szeretni, de nekem nem vált be. Először, mikor elkezdtem használni nagy piros pattanásokat okozott. Nagyon meglepődtem, mert olyanokat sosem szokott produkálni a bőröm, de biztos ami biztos, abbahagytam a használatát, és láss csodát el is múltak a csúnyaságok. Pár hét múlva adtam neki még egy esélyt, nem akartam beletörődni, hogy ez a tonik okozta a bajt, de sajnos ugyanolyan hatással volt a bőrömre.

Sajnálom, mert ígéretesnek tűnt, és nagyon sokan imádják, de valahogy velem nem kompatibilis. Megvan még az egész üveg (mondom, kb 5-ször használtam), felrakom eladásra, hátha valakivel jobb barátságban lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 19.

_zsulu_

2018. április 24.

Több mint egy év volt mire elhasználtam, elég nehezen szoktam hozzá a toner használatához napi szinten :D De a vége felé, főleg télen rájöttem, hogy azért nagyon jó cucc ez, elég jól hidratál, megszünteti az arcmosás utáni húzódó érzetet, kicsit nyugtat is ha mondjuk nem bírok magammal és nyomkodom a fejem. Most egy hámlasztósat rendeltem, ami hatalmas flakon, de lehet,hogy amint beköszönt újra a hideg betárazok ebből is, mert ár-érték arányban nagyon megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

i.napcsi

2017. december 13.

Nagyon könnyű és kellemes toner,még több réteg felvitele után sem ragad és tapad,az illata szinte elenyésző,csak egy kis enyhe friss fuvallat!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 13.

Antioxidánsok: Beta-Glucan, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Beta-Glucan, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a japán vagy sanshō bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre. Az INCIDecoder szerint viszont leggyakrabban antibakteriális és természetes tartósító hatása miatt használják, és része egy Koreában népszerű, Euro-Napre néven futó három növényi kivantból álló (Usnea Barbata és Pulsatilla Koreana-val kombinálva) tartósítószernek.

Egy hagyományos koreai gyógynövény, a koreai kökörcsin kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerin bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a kutatás szerint gyulladáscsökkentő hatása révén hatásosan lehet vele különféle gyulladásos megbetegedéseket kezelni (pl. a szepszist), e szerint a kutatás szerint pedig a kivonat egy igen széles antimikrobiális spektrummal rendelkező szer.

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.