Secret Key

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a The Box and Beauty-n 2990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rivendell, Módosítva: 2017. augusztus 28.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: The Box and Beauty, 2990 Ft

Azonnali hidratáló hatása van, amit sokáig képes megtartani. 13-féle növényi kivonatával nem irritál, és ragyogó, makulátlan bőrt eredményez.

Ár: 2990 Ft , Eladó: The Box and Beauty
Fizetés: banki utalás, utánvét, előre utalás, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

p956

2021. július 4.

A legjobb toner amit eddig használtam. Azonnali nyugtató és hidratáló hatása van és az illatát is imádom. Téli időszakban rétegezni szoktam, nem lesz tőle ragacsos az arcom és sminkelni is lehet rá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 4.

cicafun

2021. május 31.

Csodálatos! Imádja a bőröm, a legjobb tonerem valaha! Szép összetevők, tökéletesen előkészíti a bőrt az esszenciának, szérumoknak, arckrémnek Kiválóan rétegezhető, használatával azonnal hidratáltabbá teszi a bőröm, gyorsan beszívódik, ragacsos érzet nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 31.

Vicus

2021. január 13.

Kellemes illata van, jól hidratálja a bőrt. Mindig több rétegben kenem fel, pipettával viszem fel az arcomra. Jó-jó, de azért nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 13.

mrsnora

2020. július 13.

A hatásával összességében elégedett vagyok.
Hatalmas adag, elsőre azt hittem, hogy sose fog majd elfogyni, ezért a dekoltázsomra is használom, viszont így azért már fogyogat rendesen.
Ár-érték arányban egy jó koreai tonik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

A hatásával összességében elégedett vagyok.
Ár-érték arányban egy jó koreai tonik.

naiva

2019. november 21.

Leginkább Realet véleményének hatására vettem meg és immáron a másodikat flakont fogyasztom belőle.
Többféle koreai tonert használtam már (Benton aloe BHA, Cosrx AHA/BHA, Secret key starting treatment essence rose edition) és azt kell mondanom, hogy ez ugyanúgy megállja a helyét a sorban. Ár/érték arányban kedvező és a vízhiányos bőrömet szépen feltölti reggel, este.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 21.

sziluetta

2019. október 27.

2019 július: Szóval nézegettem a tonereket amiket elmentettem, rendelés előtt álltam, és emellett döntöttem. Végre megérkezett és első este ki is próbáltam, azóta pár napja hol 3 réteget, hol 7-et kenek fel, attól függ mennyire sietek éppen. Reggel-este használom, és nagyon durva, de nem zsíros napközben a bőröm - ehhez mondjuk a B-bomb is hozzájárult, illetve most azért nincs durván meleg, DE ezzel a tonerrel lett teljes a kép.

Up: Most van nálam kifogyóban, de tényleg locsoltam, még nyaralni is magammal vittem. Nyárra nagyon tetszett, őszre télre valami durván hidratálóbb toner után kell nézzek, mert ezt már most kevésnek érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

petoandika

2019. október 15.

Nem rossz kis tonik, néha azt érzem, hogy kell ez a kis plusz a rutinba, mert enélkül mit sem ér. Meglehetősen folyékony, vizes állagú, én kézzel szoktam felvinni. Elég hamar beszívja a bőröm, simán rétegezhető, én mondjuk nem szoktam.

Az egyetlen problémám vele az illata, ami egyébként kellemes, de jobban preferálom az illatanyag nélküli termékeket. Ezt leszámítva, nincsen vele probléma és ár-érték arányban is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

tara95

2019. március 31.

Gothamista dicsérte, hát megvettem. A hada labot is szerettem, de sokaknak okozott whiteheadeket, nem vártam meg hogy én legyek a következő.

A vízhiányos bőröm jobban díjazná, ha sűrűbb lenne, rendkívül vizes. Viszont ennek köszönhetően 3 réteg is pillanatok alatt felkerül és be is cuppantja a fejem.

Egyénként van egy kellemes, citrusosan édeskés illata, jó nagy kiszerelés és ehhez képest olcsó.

Hatásában örülök az aloénak, az all time fav csodaszer számomra, reggelre ez is szépen csökkentette a menses okozta néhány sebet, pirosságot, gyulladást. Kellemesen hidratál, nyárra nem is biztos, hogy kell ennél sűrűbb :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 31.

nussera

2019. január 6.

Két flakont használtam már el belőle, nagyon szuper tonik! Minden bőrtípusra tudom ajánlani, a rétegzős rutin első lépéseként nagyszerűen helytáll.
Sosem gondoltam volna, hogy egy tonik ilyen erős hidratálóképességgel tud rendelkezni. Minden reggel és este 1-3 rétegben ütögetem fel a tenyereimmel a bőrömre, attól függően hogy mennyire érzem száraznak. Csak úgy issza magába a bőröm, egyáltalán nem lesz tőle ragacsos, egyszerűen tökéletes számomra. Nálam egy flakon olyan 4-5 hónapig tart ki, de tényleg elég megszállottan kenegetem magamra. Utazni is mindig jön velem, egyszerűen nélküle nem ugyanaz az arcápolási rutinom.
Most megakadt a szemem egy másik toneren, ezért most egy kis szünetet tartok a kapcsolatunkban. A megfizethető ára miatt viszont 100%, hogy még visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

dio14

2018. november 15.

Első koreai tonerem volt, és nagyon szerettem. Könnyen beszívódott, remekül hidratált. Majdnem egy évig kitartott napi használat mellett. Szeretek mindig új termékeket kipróbálni, azért nem rendeltem még újra, de ami késik, nem múlik!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 15.

Antioxidánsok: Beta-Glucan, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Beta-Glucan, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a japán vagy sanshō bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre. Az INCIDecoder szerint viszont leggyakrabban antibakteriális és természetes tartósító hatása miatt használják, és része egy Koreában népszerű, Euro-Napre néven futó három növényi kivantból álló (Usnea Barbata és Pulsatilla Koreana-val kombinálva) tartósítószernek.

Egy hagyományos koreai gyógynövény, a koreai kökörcsin kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerin bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a kutatás szerint gyulladáscsökkentő hatása révén hatásosan lehet vele különféle gyulladásos megbetegedéseket kezelni (pl. a szepszist), e szerint a kutatás szerint pedig a kivonat egy igen széles antimikrobiális spektrummal rendelkező szer.

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.