Secret Key

Ár:   $13   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ansu, Módosítva: 2015. március 16.

Ár:   $13
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok

40%-ban kókuszolajat tartalmaz.  Bőrrel érintkezve olvadni kezd, és bemasszírozva eltávolítja a sminket, anélkül, hogy kiszárítaná.

ansu

2015. március 18.

Ó te jó ég! Nem vagyok képben a gépzsír pontos bukéját illetően, de hogy ennek olyan szaga van, az tuti. Öklendeznem kellett, ahogy masszíroztam be az arcomba, olyan undorító volt. Egyszer használtam, többet képtelen vagyok magamra kenni. Fogalmam sincs hogy mit tenne hosszú távon, nem is érdekel. Eve Lom ikonikus arctisztító balzsamának dupe-ja egyébként, csak a Mineral Oil-t kivették belőle (szerencsére?), emiatt is mertem megrendelni. Hát kár volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate