Selective

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: strawberry92, Módosítva: 2011. március 27.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Tápláló és szerkezet helyreállító intenzív kezelés. Olyan hatóanyagokkal látja el a hajat, melyek a megfelelő hidrolipid szint helyreállítását hivatottak biztosítani.

Az egyensúlyban lévő hatóanyagok gondoskodnak a külső felületek helyreállításáról, továbbá egy új szerkezet létrehozásáról.

strawberry92

2011. július 3.

Puha és könnyen kezelhető lesz a hajam utána és az illata is nagyon jó. Sérült hajra van. Azért kap csak 4 csillagot, mert ahhoz képest, hogy professzionális termék, nem tud többet mint bármelyik drogériás hajápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 3.