Selena Gomez

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2015. november 23.

Ár:   10 000 Ft

pomme

2017. július 11.

Cukrosdinnye. Se több se kevesebb. Pont olyan, mint az Island Fantasy Britney-től, csak itt sárgadinnye van, a másikban pedig görög.

Update: nyáron is teszteltem, most simán kenterbe veri Britney-t. Nem túl tartós, de érezni az elején a teát (nem keserű) is a dinnye mellett. Fél óra múlva pedig szuperpuha és krémes, édes illat lesz. Előjön a vanília is, de mintha lenne benne még tejszín, vagy nemtom. Nagyon finom. Kár, hogy inkább hűvösebb időhöz illik, hűvösebb időben viszont nem olyan, mint kellene.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

agirlhasnoname

2016. november 8.

Sajnálom, hogy rajtam picit fanyar lesz, mert amúgy nagyon fiatalos, tiszta, egyedi illat. Dinnyés-krémes-fehér virágos, de nem túl édes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

diesel22

2014. április 25.

Megrendeltem én is, sztem éri az árát, az üvege is baromi jó, egyáltalán nem csicsás vagy gicces. Leginkább a s.dinnyét érzem az elején, kicsit hasonlít ebben a stádiumban Marc Jacobs katicás parfümjére (Dot) pedig abban nincs is s.dinnye. Aztán ez a parfüm egy krémes, édes-fás arculatot vesz fel. Nagyon érdekes illat, és sztem tartós is, ruhán mindenképp az, bőrön már kevésbé, de az én bőröm alapjáraton nagyon hamar felemészti az illatokat. Még tesztelgetem, de kap egy ötöst.

Update: leginkább melegebb időben működik jól. 18 fok feletti hőmérsékletet kíván, és akkor brutál tartós. A s.dinnye mellett a krémes vonulatot a kála adja (igen ritka parfümökben) ami mellé bekúszik a vanília és mennyei. Szerintem előszeretettel fogom ezt a parfümöt használni nyáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 25.

Tündérke

2013. december 21.

A legjobban a sárgadinnyét lehet érezni benne, amit szeretek, csak valahogy mégsem úgy hat benne, mint ahogy kellene. Nem ez lesz a kedvenc parfümöm, de lehúzni sem lehet, mert nagyon egyedi illat. Eszméletlenül tartós, viszont finoman kell bánni vele, mert ha sokat fúj magára az ember, akkor elviselhetetlen. De kis mennyiséggel nagyon jó illat!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 21.