Seni

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Rossmann, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cintia9, Módosítva: 2017. október 13.

Lelőhely:   Rossmann, DM
Kategória:   Testápolás

Védelmet nyújt a gyulladások, kidörzsölődések és felfekvések ellen. Hidratál és segíti a bőr regenerálását.

Ár: 1000 , Eladó: NAPO
Állapot: Új, Helyszín: Budapest,Óbuda,3. ker., fizetés: Csak személyesen vehető át,itt nálam,cím és időpont miatt kérlek hívj!
aszilvia

2019. május 13.

Le volt árazva a boltban, 290 Ft-ra 1200 Ft körüli árról, gondoltam teszek vele egy próbát, végülis bőrápoló krém, jó összetevőkkel mindig jól jön a háznál. Egyelőre a talpaimat és a könyökömet kenem vele, de nagyon finom, puha krém, és szuper illata van, emellett úgy érzem hatásos is, mert szépen felpuhítja a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 13.

Glória Kedves

2019. január 7.

Kézkrémnek használom, éjszakára, Elég jól felszívódik, viszonylag hamar. Az illata finom, sheavaj, én szeretem. Az összetevő lista vagy hiányos, vagy megváltozott, túl szép lenne. ;)
Bemásolom - Összetevők: Aqua, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Canola Oil, Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Oil, Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Extract, Isopropyl Isostearate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Cetearyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Cetearyl Alcohol/ Ceteareth-20, Panthenol, Sodium Polyacrylate, Arginine, Phenoxyethanol/ Methylparaben/ Ethylparaben/ Propylparaben/ Butylparaben, Hydrogenated Dimer Dilinolelyl Dimethylcarbonate Copolymer, Allantoin, Citronellyl Methylcrotonate, Parfum, Carbomer

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 7.

menaon

2018. május 31.

Jó kis krém!, univerzális, bármilyen bőrproblémára használható Újravevős!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 31.

Jó kis krém!, univerzális, bármilyen bőrproblémára használható Újravevős!

magnes

2018. március 5.

Ebből csak mintám volt, és csak a mellem alá kentem, nagyon jót tett. Igazából azért nem vettem meg, mert erre a célra a minta is elég volt vagy 3 hétig, egy ekkora tubust nem tudnék elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 5.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Allantoin