Sensident

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2013. szeptember 4.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Fog- és szájápolók

Limitált kiadás

Hatékonyan védi a fogakat a fogszuvasodás kialakulásával szemben. Eltávolítja a lepedéket. A fogkrém a zöltea válogatott aromájával friss ízélményt tesz lehetővé. Az aktív nátrium-fluorid hatékonyan véd a fogszuvasodás kialakulásával szemben és megerősíti a fogzománcot. A lepedék, mely a paradontózis kialakulásának fő okozója, kíméletes módon kerül eltávolításra.

Kiszerelés: 125 ml

cappuccino

2014. május 30.

A többi Sensident fogkrémmel ellentétben ez jól habzik, én pedig azt szeretem, ha egy fogkrém jól habzik. Az ízét is szeretem. Néha túl sok, hogy majd' minden fogkrém mentolos. Ez a fogkrém egy üde színfolt ilyen tekintetben. Csak azt sajnálom, hogy limited edition. Megpróbálok bespájzolni belőle, amíg van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 30.

Orchid

2013. szeptember 23.

Még csak pár napja használom, az íze nem rossz, inkább szokatlan a mentolos fogkrémek után. Hatása elmegy, tisztíthatna jobban is, de ár-érték arányban lehetne sokkal rosszabb is (kb. 250 Ft volt), ez legalább nem okozott nálam fogérzékenységet. A kiszerelése elég nagy, az állaga jó, habzani is megfelelően habzik, bár friss leheletet nem lehet tőle várni. Összességében nálam 3*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 23.

olive

2013. szeptember 17.

Nagyon finom ízű fogkrém.Nem érezni kifejezetten az almát vagy a zöld tea aromáját,hanem egy frissítő,gyümölcsös,hűs ízt.Mindig van itthon valamilyen nem mentolos fogkrém is,most éppen ez,felváltva használom őket.Az ára is nagyon jó,nem emlékszem pontosan,de nem volt 500 Ft.A Müller sajátmárkás fogkrémje egyébként,már használtam a málnásat és a narancsosat is,mindegyik kiváló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 17.

Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1