Sensident

Ár:   500 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: natasa, Módosítva: 2015. május 8.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Fog- és szájápolók

Fogköztisztító pálcika. (Fogselyem és pálcika egyben) Több változatban kapható a Müller drogériákban.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Szabcsyka

2015. október 12.

Nagyon szeretem! Könnyű használat, nem szakad, hátra is jól el lehet érni vele. Nekem abszolút befutó, mindig van itthon belőle minimum 2 csomagnyi. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 12.

AranyZsuzsi

2015. október 12.

Ez egy zseniális találmány.A sensitive változatot vettem,könnyen becsúszik a fogközökbe,nem akad,nem rojtozódik.A selyem egészen lapos,jó vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 12.

tatarbobi92

2015. június 1.

Hétvégén vettem valami 300 forintért, még eddig nem használtam ilyet, de nagyon szimpatikus, nem szakad és könnyen hozzáférek a hátsó fogakhoz is. Szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 1.

natasa

2015. május 4.

Én a sensitive változatot használom. (zöld színű pálcikák) Sajnos képet nem találtam róla. Ugyanilyen, csak halványzöld a csomagolása, a pálcikák pedig zöld színűek.
Nagyon kíméletes az ínyhez a befűzött fogselyem. Alaposan ki lehet vele tisztítani a fogak közötti részt, a fogak oldalát. Nem akad el a fogak között, nem lesz rojtos, és ami szintén nagyon fontos: nem vágja szét az ínyünket.
Nekem ez vált be a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 4.

Nekem ez vált be a legjobban.