Sensodyne

Ár:   995 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 200 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: csirsz, az összetevőket feltöltötte: erika81, Módosítva: 2015. december 15.

Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 200 Ft

Érzékeny fogakra.

Ár: 1 200 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

zdoreebaba

2020. május 31.

Tán ha jól emlékszem ez volt az első Sensodyne fogkrémem amit az érzékeny fogaimra kezdtem el használni. Nálam az érzékenység legfőbb a túl hideg-meleg hatásoktól szokott kijönni. Mostanában is ezt a verziót szoktam vásárolni a szűkös napokon, mert olcsóbb újabb kiadású társainál. Alaposan tisztít és használata után tényleg érzem, hogy igen, volt értelme ma is fogat mosnom vele, mert hatékony a fogérzékenységgel szemben, finom lesz tőle a szám íze, kellemes leheletet biztosít. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

AlizPeter

2020. május 5.

Ez volt az első sensodyne fogkremem, nem rossz termék. Beváltja amit ígér. Érzékeny fogaimon sokat segített.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 5.

Sziszikee58

2019. szeptember 30.

Én kellemesnek érzem az ízét, jól is tisztít. Hogy érzékenységre mennyire fog beválni, azt még nem tudom. A hígabb állaga viszont nem jön be, mivel nem habzik tőle rendesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

Barbara220427

2018. szeptember 26.

Mindig más fogkrémet használtam, mert eddig egy sem segített... De ez egy csoda számomra. Végre egy fogkrém ami azt csinálja amit ígér... 😁 Végre nem fáj a fogam ha hideg vagy meleg ér hozzá. Csak ajánlani tudom. Én végre megtaláltam a nekem való fogkrémet 😊☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

mayan125

2018. július 17.

Sajnos rossz fogakat orokoltem, tobb koronam van, ha huzamosabb ideig mast hasznalok, eszreveszem a negativ valtozast, csak ezzel a fogkremmel mosok fogat evek ota. Tartosan jo szajizt biztosit es kelloen gyenged erzekeny fogakhoz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

Hecate

2018. június 21.

A Sensodyne fogkrémek mindig hamar elmúlasztják a fogérzékenységemet. Ezt a terméket az íze miatt is kedvelem, és örülök, hogy fluorid is erősíti a fogaimat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 21.

Cosza

2018. március 21.

Nemrég elhasználtam belőle 3 tubussal, és mondhatom, hogy hatásos. Bár azóta már találtam jobb fogkrémet, megy neki az 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Demonshadow

2018. február 19.

Up: Korábban csak ezt használtam felváltva egy másik, fehérítős fogkrémmel, amikor gondom volt a fogaim érzékenységével, mindig rendbe tette a dolgokat. Tavaly viszont azt vettem észre, hogy hiába használom már csak ezt, egyszerűen olyan, mintha elveszítette volna minden erejét. A fogaim nemcsak a hidegre, melegre lettek extra érzékenyen, még a szájon át történő hirtelen levegővételtől is bele tudott vágni a fájdalom az egész fogsoromba. Szörnyű volt. Sajnálom, hogy már nem használ, pedig sokáig elég volt, szerettem a mentolos ízét is, viszont így le kell vonnom a korábban adott 5 csillagból.

2014. augusztus 20.
A fogaim időnként rendkívül érzékenyen a hidegre, melegre, ennek a használata mellett viszont szinte semmit sem veszek észre ezekből. Jó, azért a fagyit, jégkrémet azóta se merem harapni, de az egyszer biztos, hogy ez használ! Árban picit drágább, mint a többi fogkrém, de mivel valóban jó, ezért megéri megvenni. Ízre oké, viszonylag sokáig elég, úgyhogy én maximálisan meg vagyok vele elégedve. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

2014. augusztus 20.

bokri28

2018. február 9.

Felváltva használom az Elmex szintén zöld színű fogkrémjével. Ahhoz hasonlóan ez is hatásosan teszi a dolgát érzékeny fogak esetén.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 9.

gittus0924

2017. december 25.

Ez volt az első Sensodyne fogkrém amit használtam, a fogorvosi asszisztens ajánlotta az érzékeny fogaimra. Nagyon szeretem, szinte maximálisan megszünteti a fogérzékenységet. Igaz, hogy nem a legolcsóbb, de nekem eddig ez az egyetlen márka aminek a termékei segítségével minimálisra sikerült csökkenteni az érzékenységet. Azóta is felváltva használom a Sensodyne fogkrémeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 25.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1