Sensodyne

Ár:   995 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 200 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: csirsz, az összetevőket feltöltötte: erika81, Módosítva: 2015. december 15.

Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 200 Ft

Érzékeny fogakra.

Ár: 1 200 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Loresz

2022. április 17.

Az aldiból szereztem be tök jó áron ebből a termékből hármas csomagolásban. Így elég hosszú használat után tudok róla biztos véleményt mondani.
Én szeretem, nem túl tolakodóan mentolos, az érzékeny fogakkal jól bánik, jól tisztít, friss érzetet biztosít. (bár nekem ez a friss érzet kevés, úgyhogy utána mindig Listerinezek is). Az árát megkérik, de van is oka.
Tuti újraveszem az elmexszel váltásban!:-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 17.

Tuti újraveszem az elmexszel váltásban!:-)

browniee

2021. február 25.

Évek óta használom, mindig újravásárolom. Finom ízű, kellemesen mentolos, mégsem csíp. Viszont a fő szempont, hogy z az egyetlen fogkrém ami mellett megszűnt a fogérzékenységem. Szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 25.

Csyllus22

2020. október 20.

Szeretem nagyon jól tisztít,friss leheletem lesz utánna.Csak ajánlani tudom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 20.

Szeretem nagyon jól tisztít,friss leheletem lesz utánna.Csak ajánlani tudom

vszilvi94

2020. október 16.

Az alapból is érzékeny fogiamat a sok fogászati kezelés kikészítette, hidegre-melegre érzékenyebbek lettek, ezért váltottam erre a fogkrémre. Az érzékenységen abszolút segít, és tetszik, hogy kellemesen mentolos. Nem habzik olyan intenzíven, mint az eddig használt fogkrémem, de ez nem von le a hatásából.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 16.

ylexe

2020. október 11.

Jól tisztít, de nem kiemelkedően alaposan. Nagyon kellemes az íze, friss leheletet biztosít. Rosszat nem tudok rá mondani, szívesen vásárolom újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 11.

Lorna

2020. július 21.

Szépen tisztított. Nem volt érzékeny a fogam amíg használtam. A Pronamelt egy kicsit jobban szerete a márkától és Repair and Protectet is kicsit jobban. De talán csak azért mert cukibb azoknak a csomagolása és az íze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 21.

zdoreebaba

2020. május 31.

Tán ha jól emlékszem ez volt az első Sensodyne fogkrémem amit az érzékeny fogaimra kezdtem el használni. Nálam az érzékenység legfőbb a túl hideg-meleg hatásoktól szokott kijönni. Mostanában is ezt a verziót szoktam vásárolni a szűkös napokon, mert olcsóbb újabb kiadású társainál. Alaposan tisztít és használata után tényleg érzem, hogy igen, volt értelme ma is fogat mosnom vele, mert hatékony a fogérzékenységgel szemben, finom lesz tőle a szám íze, kellemes leheletet biztosít. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

AlizPeter

2020. május 5.

Ez volt az első sensodyne fogkremem, nem rossz termék. Beváltja amit ígér. Érzékeny fogaimon sokat segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 5.

Sziszikee58

2019. szeptember 30.

Én kellemesnek érzem az ízét, jól is tisztít. Hogy érzékenységre mennyire fog beválni, azt még nem tudom. A hígabb állaga viszont nem jön be, mivel nem habzik tőle rendesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

Barbara220427

2018. szeptember 26.

Mindig más fogkrémet használtam, mert eddig egy sem segített... De ez egy csoda számomra. Végre egy fogkrém ami azt csinálja amit ígér... 😁 Végre nem fáj a fogam ha hideg vagy meleg ér hozzá. Csak ajánlani tudom. Én végre megtaláltam a nekem való fogkrémet 😊☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1