Sensodyne

Ár:   995 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 200 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: csirsz, az összetevőket feltöltötte: erika81, Módosítva: 2015. december 15.

Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 200 Ft

Érzékeny fogakra.

Ár: 1 200 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

browniee

2021. február 25.

Évek óta használom, mindig újravásárolom. Finom ízű, kellemesen mentolos, mégsem csíp. Viszont a fő szempont, hogy z az egyetlen fogkrém ami mellett megszűnt a fogérzékenységem. Szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 25.

Csyllus22

2020. október 20.

Szeretem nagyon jól tisztít,friss leheletem lesz utánna.Csak ajánlani tudom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 20.

Szeretem nagyon jól tisztít,friss leheletem lesz utánna.Csak ajánlani tudom

vszilvi94

2020. október 16.

Az alapból is érzékeny fogiamat a sok fogászati kezelés kikészítette, hidegre-melegre érzékenyebbek lettek, ezért váltottam erre a fogkrémre. Az érzékenységen abszolút segít, és tetszik, hogy kellemesen mentolos. Nem habzik olyan intenzíven, mint az eddig használt fogkrémem, de ez nem von le a hatásából.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 16.

ylexe

2020. október 11.

Jól tisztít, de nem kiemelkedően alaposan. Nagyon kellemes az íze, friss leheletet biztosít. Rosszat nem tudok rá mondani, szívesen vásárolom újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 11.

Lorna

2020. július 21.

Szépen tisztított. Nem volt érzékeny a fogam amíg használtam. A Pronamelt egy kicsit jobban szerete a márkától és Repair and Protectet is kicsit jobban. De talán csak azért mert cukibb azoknak a csomagolása és az íze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 21.

zdoreebaba

2020. május 31.

Tán ha jól emlékszem ez volt az első Sensodyne fogkrémem amit az érzékeny fogaimra kezdtem el használni. Nálam az érzékenység legfőbb a túl hideg-meleg hatásoktól szokott kijönni. Mostanában is ezt a verziót szoktam vásárolni a szűkös napokon, mert olcsóbb újabb kiadású társainál. Alaposan tisztít és használata után tényleg érzem, hogy igen, volt értelme ma is fogat mosnom vele, mert hatékony a fogérzékenységgel szemben, finom lesz tőle a szám íze, kellemes leheletet biztosít. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

AlizPeter

2020. május 5.

Ez volt az első sensodyne fogkremem, nem rossz termék. Beváltja amit ígér. Érzékeny fogaimon sokat segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 5.

Sziszikee58

2019. szeptember 30.

Én kellemesnek érzem az ízét, jól is tisztít. Hogy érzékenységre mennyire fog beválni, azt még nem tudom. A hígabb állaga viszont nem jön be, mivel nem habzik tőle rendesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

Barbara220427

2018. szeptember 26.

Mindig más fogkrémet használtam, mert eddig egy sem segített... De ez egy csoda számomra. Végre egy fogkrém ami azt csinálja amit ígér... 😁 Végre nem fáj a fogam ha hideg vagy meleg ér hozzá. Csak ajánlani tudom. Én végre megtaláltam a nekem való fogkrémet 😊☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

mayan125

2018. július 17.

Sajnos rossz fogakat orokoltem, tobb koronam van, ha huzamosabb ideig mast hasznalok, eszreveszem a negativ valtozast, csak ezzel a fogkremmel mosok fogat evek ota. Tartosan jo szajizt biztosit es kelloen gyenged erzekeny fogakhoz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 17.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1