Sensodyne

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. január 29.

Kategória:   Fog- és szájápolók

A Sensodyne fogselyem speciális bevonattal ellátott szálainak köszönhetően a nehezen elérhető fogközök is kíméletesen és könnyedén tisztíthatók. A Sensodyne fogselyem szálvastagsága használat közben megnövekszik, így fogai és fogínye különösen alaposan tisztítható. Használja minden nap a szokásos szájápolási rutin kiegészítőjeként. Kellemes menta ízű.

Kiszerelés: 30 m

Nátrium-fluoridot tartalmaz.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

liladiva01

2021. augusztus 4.

Nagyon rossz fogselyem, húzós ára ellenére ki kellett dobjam, mert számomra használhatatlan. Az Oral-B a legjobb. Ez túl vastag, de tényleg, kinek van ekkora rés a fogai között? Sajnáltam a fogaim, ha valahová még befért, de kifelé már nem akart kijönni. Szinte kitépi az ember fogait. Úgy éreztem vastagsága ellenére nem is tisztít eléggé, de azért vérzett tőle az ínyem, és le kell tekerni egy métert róla, hogy ne csússzon ki a kezemből. Erőlködni kell vele minden szempontból, az Oral-B-vel pikk-pakk megvagyok, és utána kellemesen tisztának érzem a fogaim is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 4.

Aniiii

2020. április 15.

A létező legrosszabb fogselyem. Túl vastag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

A létező legrosszabb fogselyem. Túl vastag.

pont

2017. november 26.

kinek van ekkora rés a fogai között?! számomra használhatatlan, túl vastag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

kinek van ekkora rés a fogai között?! számomra használhatatlan, túl vastag.

edina66286628

2017. április 1.

Semmi extra, a Blend-a-med Pro-Expert Clinic Line fogselyemnél nincs jobb!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 1.

Semmi extra, a Blend-a-med Pro-Expert Clinic Line fogselyemnél nincs jobb!

Reka05

2016. október 2.

Legjobb fogselyem amit eddig próbáltam, többször újravettem már. Szeretem, hogy használat közben megvastagszik a szála, ennek köszönhetően nehéz vele elvágni az ínyt. Masszív fogselyem, nem szakad, nem szálasodik, kellemes kis mentolos íze van és nagyon sokáig elég heti több használat mellett is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

mrnn

2016. június 19.

Átlagos fogselyem,teszi a dolgát. Számomra,amit leírásnál kiemelnek előnyként,hogy használat közben megvastagszik a szál inkább hátrány. Nem túl kellemes ha valahova még pont befért,kifele meg már nem akar,mert időközben megvastagodott. Volt már más anyagú fogselymem,amit jobban szerettem. Küllemre mutatós. Kicsi,mégis sokáíg elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 19.

kgergely

2015. június 28.

Sajnos a fogselyem tipikusan az az eszköz, amit mindenképpen magadon kell letesztelned.
Hiába dicsérik, hogy még a legszűkebb fogközökbe is befér, vagy írja valaki pont az ellentétét!

Ezt a típust a fogközeim kb. 20%-ba tudom bevezetni, a többibe még nézni is rossz, ahogy beerőltetem, így nem is használom többé.

Kicsit drága és pazarló dolog, amíg az ember végre rátalál a megfelelő szájápoló eszközre!
Nálam ez az OralB Satin Tape lett, drága, de megbízható!
Mostanában megint sehol sem kapni...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 28.

Nálam ez az OralB Satin Tape lett, drága, de megbízható!
Mostanában megint sehol sem kapni...

AnnAsher

2015. június 3.

Régóta felváltva használom az egyik Oral-B fogselyemmel, nekem nagyon bevált. A szálvastagsága kicsit vastagabb, mint a legtöbb fogselyemé, a nagyon közel álló fogak közé nem biztos, hogy olyan könnyen becsúszik, mint a vékonyabb, viaszosabb fogselymek. Ugyanakkor nagyon alaposan tisztít, nem szakad, nem nyúlik, nem esik szét szálaira, és kíméletesen használható, értem ezalatt, hogy nem igazán fordul elő, hogy egy óvatlan mozdulat miatt máris elvágná a fogínyt. Egyszóval minőségi termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 3.

Babooca

2014. július 17.

Arra, amire szánják tökéletes. Az ára magas, a csomagolása praktikus, higiénikus és kompakt. Bármilyen táskában elfér. A szálai lehetnének vékonyabbak, és akkor nem sértené fel annyira könnyen az ínyt. A szálak könnyen eláznak (megvastagodnak és utána kb használhatatlanok) a nyáltól, így érdemes gyorsan haladni vele. Legközelebb olcsóbb alternatíva után nézek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 17.