Sensodyne

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 200 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lujzi, Módosítva: 2011. április 28.

Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 200 Ft

Kíméletesen távolítja el az elszíneződést a szabadon maradt fognyakról, és visszaadja annak természetes fehérségét. Ezzel egyidejűleg a Sensodyne Whitening a kálium-klorid révén védi az érzékeny fogakat a fájdalomtól.

Ár: 1 200 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
jeneinoemi1221

2018. december 10.

Nem a fehérítés miatt vásároltam, teljesen nyilvánvaló, hogy nem ér el olyan eredményt, mint egy orvosi fehérítés. Nem is értem, aki emiatt lepontozza, nem 5 árnyalatot fog változni tőle senki foga😃 Meg vagyok vele elégedve, tiszta érzetet kelt, anélkül, hogy szétmarná a számat. Tökéletesen habzik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 10.

Szandoca

2018. szeptember 13.

Felváltva használjuk a Sensodyne termékeket. Szerintem kifejezetten szépen fehérít, bár érdekes módon érzékenyebbnek érzem a fogaim a használata mellett. Az íze kellemes. A Pennyben időszakonként nagyon jó áron lehet megvenni 3-as csomagolásban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

ccvc

2018. július 22.

soha többet sensodyne-t. Az íze miatt kapja a 2 csillagot. Mert viszonylag kellemes. Viszont a fogmosás rendesen fájt vele. Mintha apró gombostűk szurkálnák közben az ínyem. Nem beszélve az utána lévő egész napos fogérzékenység. vicces hogy egy fogérzékenység elleni fogkrémtől még érzékenyebbek lettek a fogaim :D amint visszacseréltem a rendes fogkrémemet, minden helyrejött.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

Candy21

2018. március 24.

Segített a fogérzékenységemen. Kellemesen mentolos az íze fogfehérítést nem nagyon vettem észre de nem is emiatt vettem meg. A problémámon segített.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

Mancsoska

2018. március 19.

Én nem tapasztaltam magamon, hogy fehérebbek lennének a fogaim, de amióta ezt használom többen kérdezték milyen fogkrémet használok,mert szép fehérek a fogaim, szóval ezek szerint mégis fehérít :) Emellett nagyon jól tisztít szerintem és az íze is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

gittus0924

2017. december 25.

Imádom a Sensodyne fogkrémeit. Fehérítő hatást nem tapasztaltam, de szerintem ezt nem is egy fogkrémtől kell várni. Jól tisztít, és ami a legfontosabb, hogy megszünteti a fogérzékenységet, amivel sokáig kínlódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 25.

Lili28

2017. december 7.

Elég érzékenyek a fogaim és a fogorvosom ezt ajánlotta. Jó kis termék, bár olcsóbbért is találtam jót. Egy ideig csak ezt használtam, de az ára miatt váltottam.
Fehérítést nem tapasztaltam, bár nekem nincsenek problémáim ezzel, alapból fehérek a fogaim...lehet másnak beválik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

DeeDee

2017. október 24.

Nem érzékenyek a fogaim, csupán fehérítő fogkrémet keresek. Nem fehérít ez sem sajnos, legalábbis látható eredménye nincs.
Lágyabb, krémesebb állagú, mint a hagyományos fogkrémek. Kicsit féltem, hogy "gyógyszer íze" lesz, de az sem volt.
Keresgélek tovább, ennyi pénzért ezt nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 24.

Keresgélek tovább, ennyi pénzért ezt nem venném újra.

patvir

2017. szeptember 21.

Fogaim érzékenyek, így már évek óta használom Sensodyne fogkefével. Sok hasonló kategóriájú fogkrémet próbáltam már, de ennél a márkánál jobbat nem találtam. Fehérítő hatást én sem igazán tapasztaltam, ezért nem 5 csillag, de íny problémákra is teljesen jó, nincs tőle vérzés és irritáció.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Bog

2017. július 25.

Hiper érzékenyek a fogaim, semmi más nem segít, csak ez a fogkrém! Még a sensodyne más fajtái sem.
Fehérít is, de azt csak akkor vettem észre, amikor más terméket használtam pár napig! Nagy kávé fogyasztó vagyok és mégsem változik a fogam színe évek óta!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 25.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, PEG-6

Sorbitol h 1 1