Sephora

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kebkeb, Módosítva: 2015. október 22.

Lelőhely:   külföld (Sephora)
Kategória:   Ecsetek

Ez az ecset mélységet ad a mélyítővonal árnyékolásával. A kúp alakú vég tökéletesen beleillik a szem kontúrjaiba és a kissé megnyújtott alak jó eldolgozást tesz lehetővé. Kötelező darab kezdőknek, a hosszított alak lehetővé teszi a szem nyitvatartását a mélyítővonal árnyékolása közben.

kebkeb

2015. október 11.

Egész jó ecset, bár a MAC 217, 221 simán lemossa a színről, de ez az árkülönbségben is látszik. Szerintem ilyen minőségű ecset hasonló, vagy olcsóbb árkategóriában itthon is kapható (khm, Bőszecset).
Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 11.

Nem venném újra.