Sephora

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kebkeb, Módosítva: 2015. október 22.

Lelőhely:   külföld (Sephora)
Kategória:   Ecsetek

Multifunkciós ecset, amelyet minden szemhéjfestékkel kapcsolatos feladatra használhatsz. A kisebb méret és a lekerekített vége teszi multifunkcióssá. Használhatod az alapszín felvitelére a teljes szemhéjadra, a mélyítővonal árnyalására, a szemöldökcsont kiemelésére, stb. Mivel többfunkciós, ezért remek napközbeni frissítésre, vagy utazás során.

kebkeb

2015. október 11.

Nem rossz ecset, de nem is jó. Sokat használtam, ameddig nem találkoztam a MAC ecsetekkel, és utazáskor is ezt hordozom magammal (mivel inkább ezt veszítsem el, ha úgy alakul...) az "all over lid" munkára tényleg tökéletesen alkalmas, de mélyítővonallal történő munkára egyáltalán nem alkalmas. Az ár-érték arány nagyjából okés, de szerintem ezért az árért azért vannak jobb ecsetek is. (Khm, Bőszecset, és azért még külföldre sem kell elmászni)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 11.