Sephora

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Trixi, Módosítva: 2012. július 30.

Lelőhely:   külföld (Sephora)
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Sephora Base Smoothing & Mattifying Primer 2-szer próbált
Ár: 5.000 Ft , Eladó: bakonyieszti86
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Újpest, XIII. kerület, fizetés: előre fizetés banki utalással, személyes átvétel Újpest, Árpád híd
barigy

2019. szeptember 17.

Egy toszkán nyaralás alatt vásároltam meg a terméket, mert itt, a KM oldalán nagyon jó véleményeket olvastam róla.
Lehet megköveztek, de én nem ájultam el ettől a primertől, a híres mattító hatását pedig nem igazán tapasztalom. Igaz, hogy többnyire kellemes rá dolgozni, jó tapintású a bőröm, de pl. az EL DW néha picit mintha csomósodna rajta. A nagy szerelem, az innisfree No Sebum Blur Primer nyomába sem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

mokuskerek

2019. február 14.

Alkalmam nyílt kipróbálni. Azóta is szeretnék, de persze nem találok itthon :/
Egyenletessé teszi a bőrt, jó tapintása lesz,és nem nehéz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 14.

Alkalmam nyílt kipróbálni. Azóta is szeretnék, de persze nem találok itthon :/
Egyenletessé teszi a bőrt, jó tapintása lesz,és nem nehéz.

Zsuzsi27ka

2018. szeptember 13.

Szepen egyenletesse teszi a boromet, kellemes, kasmirtapintasu felkenni. Amilyen primer arak vannak, szerintem ez ar-ertekaranyban nagyon jo - teszi a dolgat!Mac Strobe cream- hez tudnam hasonlitani, ebben viszont nincs csillogas.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

zsofiab

2018. július 1.

Pár éve megvettem ezt a primert meg egy enyhén színezetett a Sephorában. Ez sokkal tartósabb, nem dörzsölődik le 1-2 óra elteltével, szépen kijavítja a hibákat, apró ráncokat. Könnyen lehet rá sminkelni, nagyon jól mattít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Noemie

2017. december 21.

Hogy nem írtam meg ide semmit?! 2 éve csak ezt használom bázisként. Nem csúszkál rajta a smink, nem engedi kukacosodni. Nem fénylik át, pedig az én fejem igazi diszkógömbbé tud alakulni-elég gyorsan. Néha csak ezt teszem fel a fejemre, szépen simítja az arcom, csodas, egységes lesz tőle. Ez már önmagában csoda, mert alig alszom a 3 éves ikrek mellett...
Szóval imádom, minden pénzt megér, vegyétek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 21.

Szóval imádom, minden pénzt megér, vegyétek!

Naschkatze

2017. augusztus 23.

Habár extra mattító hatást nem érzek, mégis szeretem ezt a primert, jobban el lehet oszlatni és szebb alapot képez, mint pl.: a Maybelline Baby skin primere. Az árát kicsit sokallom, átszámítva kb 3 ezer forint, s nem valami nagy mennyiség. Egy pumpálás elegendő egy alkalomra. Nekem nem okozott pattanást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

Sosofel

2017. július 6.

Legjobb amit eddig használtam! Még az alapozód is szebbnek érzem ha erre kenem :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Reni39946

2017. április 7.

Párizsban egyik vásárlásom alkalmával kaptam 8-10 mintát. Akkor ki is próbáltam egyet, s habár tetszett, nem szeretem ezeket a mintacsomagokat, béna vagyok a termék kinyomkodásában is, illetve az is bebizonyosodott, hogy nekem egy minta sok is. Aztán hanyagoltam a használatát mindezek miatt, de pár napja elővettem őket, próbálgatom és tényleg nagyon szuper. Érzékeny a bőröm, így mindig félek olyasmit felkenni, amit korábban még nem próbáltam, de szerencsére, ez sem okozott galibát. Felkenve nagyon kellemes, tényleg puhává teszi a bőröm és szuperül együtt tud működni az alapozómmal is. Órákkal később is tapintható a hatása, bársonyos lesz tőle a bőröm. Azt hiszem, most képtelen leszek leállni a mintákkal, s ha tehetem, beszerzek egy normális kiszerelést, hogy élvezetesebb is legyen a használata a hülye papírból való nyomkodás helyett. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

emeseee6

2017. február 20.

Itteni vélemények alapján választottam hosszas keresgélés után. Kényes vagyok az arcbőrömre,nem igazán szeretek semmilyen sminkterméket sem rákenni,fiatalabb koromban nagyon nagyon pattanásos voltam,azóta is attól rettegek,ha kipróbálok valami újat,kijönnek tőle. Plusz szeretem ha lélegzik a bőröm. Első kipróbálás után annyit tudok írni,hogy nagyon kellemes viselet,nem érzem "nehéznek" a bőrömön. Púderrel együtt jól lemattított. Megelőlegezem az 5 csillagot,ha nem leszek pattis tőle,akkor nagyon jó vásár volt,12-13 euróért.

UP:Remekül teszi a dolgát továbbra is ,nagyon jól lehet rásminkelni,nem okoz pattanásokat. Minden szempontból megfelelő,marad az 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

Milendoria

2016. június 20.

A jó vélemények hatására szereztem be, és abszolút meghódította a szívemet. Mindent tud amit egy primertől elvárnék: egyenletesebbé teszi a bőrfelszínt így könnyebb rá sminkelni, szebb lesz a végeredmény és ráadásul tovább is tart az alapozás. Szerintem önmagában egy primertől nem érdemes elvárni, hogy mattítson mindent, én púderrel kombinálva úgy vettem észre sokáig vissza tudom fogni a zsírosodást. Sajnos már elfogyott, és éget a vágy hogy beszerezzem a következőt, de itthonról elég nehézkes :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone Crosspolymer
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.