Sephora

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kebkeb, Módosítva: 2015. október 22.

Lelőhely:   külföld (Sephora)
Kategória:   Ecsetek

Klasszikus korrektorecset szintetikus ecsetszálakkal.

kebkeb

2016. július 10.

Kiváló ecset, tökéletes az ecsetszálak minősége folyékony/krém korrektorok esetén. Én időnként még paint pot-ot is szoktam vele használni, arra is tökéletesen alkalmas. Nem csupán újra venném, de ha legközelebb Sephora környékén járok, veszek még vagy kettőt.

Update: időközben azért kipróbáltam több másmilyen ecsetet a kategóriában, így nagyobb összehasonlítási alappal már messze nem olyan jó. Túl vastag a dolgához, hamarosan az "utazó" készletembe fog kerülni (azaz azok közé az ecsetek közé, aminél nem borulok ki, ha elhagyom őket).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.