Sephora

Ár:   $38   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anneshirley, Módosítva: 2018. október 29.

Ár:   $38
Kiszerelés:
Lelőhely:   külföld (Sephora)
Kategória:   Ecsetek

Teljes, mégis természetes fedést nyújtó arcecset. Egyedi formájának köszönhetően nagyobb felületen lehet vele dolgozni, mint más ecsetekkel. Szintetikus (Naturon) szálakkal készült, amelyek elég erősek, ugyanakkor kellően rugalmasak ahhoz, hogy csíkozás nélkül, hibátlanul és egyenletesen lehessen vele dolgozni. Antibakteriális anyaggal van kezelve. Az Allure Best of Beauty díjának nyertese.

anneshirley

2018. november 1.

Szeretem ezt az ecsetet, csíkmentes és természetes hatású vele az alapozás. Abszolút pihe-puha, a bőrömet még a legérzékenyebb állapotában sem bántja, amikor úgy érzem, hogy minden másik ecsetem csak karistol. Annak ellenére, hogy elég tömött, nem húzza a bőrt. Szokatlanul nagy méretű, de végülis nem zavar, bár az utazóméretű változatával valószínűleg precízebben lehet dolgozni, főleg, ha valakinek kisebb a feje. Jár hozzá egy műanyag ecsetvédő is, ami utazáshoz praktikus. A Sephora Pro ecsetei egyébként általában nagyon jó minőségűek, cserébe az áruk is meredekebb, de a luxus árfekvéstől azért messze vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.