Sephora

Ár:   €12   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lucainmakeupland, Módosítva: 2014. szeptember 29.

Ár:   €12
Lelőhely:   külföld (Sephora)

Pigmentált, tartós szemhéjfesték.

nemethbe

2018. március 4.

Nekem a smell of roses - 258-as árnyalat van meg. Önmagában nagyon porzik, és mivel ez egy csillámos árnyalat, az egész arcom tiszta csillám tőle, viszont szemhéj-primerrel ott marad és nagyon szép a végeredmény. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 4.

MoHajnalka

2017. december 28.

Egy nagyon csillogó arany színt kaptam ajándékba és nagyon szeretem! Még pigmentáltabb és csillogósabb ha az ecsettel felvett festéket befújom sminkfixálóval vagy hidratáló spray-vel. Nekem bulikba tökéletes, de ha csak hétköznap vágyom egy kis ragyogásra, akkor mindenképp ezt a terméket használom.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

Ametiszt

2017. október 7.

Nekem is van tobb, a kedvenc a Romantic comedy (fenyes halvany rozsaszin), alapszin, gyonyoru es nagyon tartos. A tobbi szin, amit probaltam, is teljesen korrekt, szepen satirozhatoak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 7.

Daisyyy

2017. szeptember 17.

Én több árnyalatban vettem belőle Párizsban, van a matt, a csillámos és a normál típusa, mindegyik nagyon tetszik, jól lehet vele dolgozni, nagyon szép sminkeket tudtam vele alkotni. És ami nagyon kiemelte nálam ezt a terméket, hogy végre találtam olyan színárnyalatot szemhéjfestékben, amit évek óta kerestem! Nem hittem a szememnek, hogy Sephorában volt olyan. És pont annyira pigmentált, amennyire kell (a matt erősen pigmentált, a csillámos lágyan, a normál közepesen.).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Boombapple

2016. június 29.

Régen, karácsonyra kaptam egy egész sephora szettet. Abban nem ekkora volt a tégely, hanem kb 3 centi átmérőjű. A szettben 6 darab szemhéjpúder volt, különböző fényes, matt és glitter színekben. Én szeretem, bár van egy matt rózsaszínem, ami csak a második rétegben látszik meg. Nagyon erőteljes színek és garantált, hogy nem jön le, amíg le nem mosod. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 29.

despoina

2016. január 5.

Az enyém egy metálos cappuccino szín (Flirting game No46).
Pozitívumai : közepesen pigmentált és szép metálos fénye van. Külső szemhéjon nagyon szépen mutat de önmagában is használható.
Negatívumai: A BHT tartalma, most olvastam róla csak és pict megdöbbentett. Gyenge a tartossága, rövid időn belül lepereg vagy összecsomosodik. Az ára azért elég magas ezért a minőségért..
Megbántam.
2 *

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 5.

Az enyém egy metálos cappuccino szín (Flirting game No46).
Megbántam.
2 *

Pezzy

2015. november 24.

Nekem egy ezüst,fényes van, és azt kell mondjam,bárcsak lenne itthon is kapható ! hihetetlen sokáig fenn marad,és nem irritálja az amúgy is nagyon érzékeny bőröm. nekem bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 24.

Ildie

2015. március 11.

Egy kékeslila van meg, akciós volt így 9 dollárt fizettem érte. Nagyon szép a színe, jól el lehet satírozni, más színekkel összedolgozni. Annak jó, pár színt használ csak, de azért színenként 9 dollár is sok, főleg 16 ha nem akciós. Ami jó, hogy a műanyagból a kis serpenyő kivehető, lehet 4-esbe is tenni, kettesbe is, meg ilyen nagyon nagyba. Ez csak ilyen plusz. Jó cucc, nagyon jó termék, nem ilyen sajátmárkás dolog, simán van olyan jó, mint bármi más amit árulnak.

Ezer szín van belőle, sokkal olcsóbb, mint a MAC és simán hozza azt a szintet. Nem szeretem a monokat, sok helyet foglalnak, csak olyan színt veszek meg, amit így nem kapni palettában, tehát extrém vagy túl rikító vagy valami extra szép. Na itt a Sephora színek előtt mindig bajban vagyok. Alapból 16*220 forint de hát isteniek (összehasonlításképpen egy UD mono 22 cad, UD Naked 64 cad)
Alappal egész nap (értsd reggel 7-től este 9-ig) ott vannk, ahova reggel kerültek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 11.

Antioxidánsok: BHT