Sephora

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mariib, Módosítva: 2015. november 10.

Lelőhely:   külföld (Sephora)

Ergonomikus kialakítású, hosszantartó szemhéjtus. Vízálló, nem kenődik el, nem maszatalódik. A különleges kialakítás precízebb tusvonalat tesz lehetővé, azok számára is, akik a hagyományos tusokkal nem olyan könnyen tudnak szép eredményt elérni.

helgasnow23

2016. január 3.

Nagy csalódás. Nagyon rá kell nyomni, hogy valami színe legyen, szóval a "cicafarkat" szinte lehetetlenség megrajzolni. Többször is próbálkoztam, de feladtam, visszatértem a gél állagú szemhéjtushoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.

mariib

2015. október 31.

Nagyon bejött! Először kicsit szkeptikus voltam vele, de valóban remekül kézre áll, sokkal stabilabban tudok vele precíz tusvonalat húzni, tényleg jó ez a forma. Én már nem is nyúlok a hagyományoshoz, mert ezzel sokkal-sokkal könnyebb és egyszerűbb dolgozni. A tartóssága is csillagos ötös, nem kopik, nem kenődik el, egész nap tökéletesen tart. Vékony a filc, tehát inkább természetesebb sminkhez jó, drámai hatáshoz nem biztos, hogy ez lesz a nyerő.
A Beautypedián is nagyon dicsérik, nem is ragozom tovább, abszolút megéri beszerezni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 31.