Best of Beauty 2019

Sephora

Ár:   $6   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BTLaura, Módosítva: 2018. december 20.

Ár:   $6
Lelőhely:   külföld (Sephora)
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Méregtelenítő fátyolmaszk spirulinával, habképző hatással.

AkInImOd

2019. március 30.

Tesóm hozta nekem poénból... hááát. Nem tudom pontosan mit kellene csinálnia. Most jöttem ki a fürdőből, 15 perc helyett a 9. perc körül lekaptam mert nekem furca szúrós élmény volt a bőrömön. Habosnak habos lett a maszk, meg belemasszíroztam az arcomra ami hátramaradt, de azonnal mostam is le meleg vízzel jó alaposan. Most enyhén szomjas a bőröm, és látványosabban hámlik az eddig kezelt, ám sérültebb részeken (orrom hegye allergia miatt, állam egy gyógyuló heg körül). Azokat könnyen legördítem, deee... eeh. Detoxiált? Nem. Hámlaszt kicsit? Igen. Ezt ígérte? Nem. NEXT.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 30.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

A bioflavonoidok többféle növényi forrásból származó anyagok. A CosIng szerint bőrkondícionálók és gyulladáscsökkentő, de természetesen antioxidáns hatásuk az, ami a legfontosabb kozmetikai tulajdonságaikat okozza.

Az avokádó termésének kivonata. A CosIng szerint emollient, hidratáló, bőrkondícionáló, bőrkisimító hatású összetevő.