Serafim

Ár:   990 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Chubby2, Módosítva: 2021. február 25.

Kategória:   Egyéb

100% tisztaságú illóolaj - A bergamott narancsot az olaszországi Kalábriában, Dél-Franciaországban és Törökországban termesztik.  Illatos termése narancshoz hasonló méretű és sárga színe hasonló a citroméhoz. Illatát ismerheted ha ittál már earl grey típusú teát.  Ezt a fajta fekete teát bergamottal ízesítik

Illatanyagok: Citrus Bergamia Peel Oil Expressed, Limonene, Linalool, Citral