Serafim

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Serafim, Módosítva: 2018. december 29.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Intim fürdőszappan bio argánolajjal és ápoló kakaóvajjal

"Ez a kifejezetten finom és lágy habzású szappan a kakaóvaj csokoládés illatával elvarázsol. Az érzékeny bőrűek számára készült, és bőrbarát összetétele miatt száraz, irritált bőrre is használhatod. Az intim szappan semmilyen mesterséges illatanyagot nem tartalmaz és egyben pálmaolaj mentes termék."

hagica14

2019. augusztus 12.

Nagyon szeretem. Félve kezdtem el használni, mert aggódtam, hogy szárítani fog, de nem. Sokkal jobbnak érzem, mint a folyékony intim lemosókat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil