Serafim

Ár:   990 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Biloba, Módosítva: 2018. június 6.

Kategória:   Szappanok

Vegyszermentes kényeztetés a hajnak hidratáló kókusztejjel

Ez a teljes mértékben natúr alapanyagokból készült szappan a kókusztejnek és a rozmaring illóolajnak köszönhetően egyszerre szolgál a fejbőr és a haj ápolására is. A rozmaringolaj serkentőleg hat a hajnövekedésre, és segíti a fejbőr megújulását. A kókusztej puhává, simává varázsolja a fejbőrt és fényessé, jól fésülhetővé a hajat.

Pálmaolajmentes termék.

Severynight

2019. július 31.

2 hónapja használom kb. A hajmosást el tudom tolni 1-2 nappal, hogy vállalható legyen az amúgy gyorsan zsírosodó hajam. Illatfelhőt nem lehet kidörzsölni belőle, az én hajamon nem is habzik, de ennek ellenére érzem az alapos tisztító hatását. Balzsam használata elengedhetetlen utána, mert érdes szénaboglya végeket kapsz hajmosás után, de a kondicionáló után semmi probléma nincsen vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

Bakermat

2019. március 18.

Nekem akinek derékig érő dús hajam van egyáltalán nem vált be, próbálkoztam mindenféle oblitessel de egy nagy ragacs maradt a hajam. Viszont a férjemnek akinek rövid haja van nagyon bevált, és a fejbore is szép lett. Szóval szerintem hosszú hajra nem ajánlott de rövidre szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

Biloba

2018. június 8.

Ez a harmadik hajmosó szappan amit próbáltam, zseniális. Olyan puha lesz tőle a hajam, mintha pakolást, vagy balzsamot használtam volna, az illata is nagyon tetszik. Sokáig egy másik natúr szappant használtam ami még drágább is volt ennél, így már az árát sem sokallom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 8.

Hidratálók: Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Juice