Serge Lutens

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: bobekecske, Módosítva: 2015. március 3.

Fejjegyek: tej, búza

Szívjegyek: vasvirág, édesgyökér, kókusz

Alapjegyek: illatvirág, fűszer, szantálfa, barack, borostyán, fás tónusok

Ár: 3900 Ft , Eladó: lazolkov
Állapot: új, üvegéből frissen fújva, Helyszín: Gödöllő-Budapest, fizetés: postánmaradó, foxpost, MPL

lazolkov

2021. március 20.

frissen sült kenyér kiszűrődő illata egy pékségből, karamellizált pattogatott vajas kukorica, tejbeáztatott baracklekváros pirított vajaskifli, csendesen zamatos, túlvilági szeretkezés, gabonatejes tanga, juharszirupos gofri, fűszeres kenyérszantálfa, vajas barackos pite, teljes kiorlésű vajas kex barackos teába mártva, hol van ez a pékség, amely szantálerdőben kókusz kenyeret árul?, tejben főtt mézes zabpehely fahéjjal megszórva, croissant illata a Boulevard Saint-Michelen....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 20.

Parfuwoman

2019. március 16.

Vakvásárlás volt,nagyon jó áron tudtam venni egy 20 ml-s üveges maradékot . Nem akartam kihagyni,mivel már nem gyártják és a Serge Lutens illatokért odavagyok,az egyik legkreatívabb Niche ház. Alkotásai úgy különlegesek ,hogy közben abszolút hordhatóak,még ha nem is érzem az ingerenciát,hogy beruházzak rá,akkor is egy szuper illatélmény és az sem mellékes,hogy megfizethető alkotások,ki lehet fogni őket jó áron hazai webshopokban.
Na de maga az illat nem egy bonyolult ,lineáris alkotás,de annál különlegesebb . Valóban tésztafélék illatát idézi fel,de nekem ez nem kenyér ,hanem aranygaluska ! Édeskés ,zsíros -vajas,picit égett dióillat cukorral. Nagyon -nagyon érdekes ,olyan otthonos és megnyugtató . Én nem vagyok oda a gourmand illatokért,de ez nagyon tetszik . Nagyon intenzív ,egy-két fújás bőven elég belőle . Örülök neki,nem nagyon szeretek/szoktam blind buyolni,de ez bejött .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 16.

Edorius

2019. február 21.

Még sose váltott ki belőlem parfüm ilyet, de hányingerem van tőle. Csuklómra fújom, szaglászom és szabályosan érzem, ahogy forog a gyomrom. Pedig mint illat, nem lenne rossz, de kellemetlenül hat rám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 21.

Pamador

2018. június 15.

Valahogy rábukkantam erre az illatra, mikor a parfümök után olvasgattam. Nálam amiben tej van, az már nyerő. Imádom a tejes illatokat. Nézegettem a fragin a véleményeket, nem voltak túl meggyőzőek, de mégizs azt gondoltam, nekem ez kell, oké, először egy minta erejéig. És tegnap meg is lett az a minta. Hát nekem ez az illat kell. megszerelmesít. valami letűnt időt idéz, valamit felhoz a múltból, valami kedves emléket. Ma reggelig nem tudtam rájönni mi is az. Aztán beugrott. Gyerekként a Nagymamámnál sokszor ettünk kenyeret a forró, édes tejbe aprítva. És igen! Ezt az érzést hozza el, valószínű, a gabonának köszönhetően. Innentől kezdve mondjon bárki bármit róla, nekem nagyon kedves illat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 15.

via0408

2018. május 13.

Ez pontosan az az illat, amit kerestem. Kellemesen édeskés, de nem túl édes. Fűszeres és kicsit nyers. Értem, hogy miért uniszex, de mégsem tudnám elképzelni egy férfin. Kifújáskor tisztán érzem benne a tejet és a búzát, de a későbbiekben nem igazán hasonlít süteményhez, kenyérhez, se semmi hasonlóhoz, amit mások értékelésében olvastam fragranticán. Ha valamire asszociálni kell, én a nyári tarlóra asszociálnék, száraz növények édes illatára, ilyesmire. Valamire, ami nagyon természetes. Olyan, mintha éreztem volna már ezt az illatot, de nem tudom megmondani hol, mikor, és minek az illata volt. Mindenesetre elsőre beleszerettem. Akármilyen furcsán is hangzik ennyi természeti kép után, el tudom képzelni ezt az illatot munkahelyi környezetben. Nem bántó, nem nagyon erős, de egész nap érezhető. Egy kedves illat, de azért távolságtartó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 13.

kicsiliba

2016. július 20.

Jajj,Istenem,dió!!Pirított dió!!Nem baj,gondoltam,csak a fejillata lesz dió.Így is lett,mert utána már dióturmix lett!Egy parfüm,ami tejes-dió illatú,hát..nem fogott meg,pedig én szeretem az extrém illatokat,de ez nagyon brutálisan nem!!!!!A merészséget viszont pontozni kell,ezért kap 3 csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 20.

Timi8

2016. április 30.

Tejes-krémes kókuszos ostya rajtam is némi pirított cukorral! Annyira erőteljes és tömény, hogy fél fùjàs is túlzó. Pöttyintős fiolàs volna a megfelelő adagolós ebből. Illatélménynek kiváló, aki kedveli az extrém megfogalmazású, édes-eklektikus illatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 30.

galagonyanya

2016. március 27.

Rajtam sajnos nem volt kedves. Kicsit sem. Valamit kéne kezdenem azzal a fújóssal, amit vettem (biztos feltöltöm eladónak, ha lesz időm) mert ez a pirítós-illat sajnos nekem nem tetszik. Igazából nem is pirítós: égett sütiszéle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 27.

Vuk2

2015. október 23.

Rajtam kókuszos nápolyi illata van leszáradás után.:)
Felfújáskor még érzem a szantált, néha a frissen sült péksüti illatot is, amit más oldalakon emlegetnek.
De a vége ez a kissé poros, édeskés, száraz nápolyi. Az ostya, csoki nélkül.

Én nem vagyok nagy gormand illat rajongó, de kedves illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 23.

Rajtam kókuszos nápolyi illata van leszáradás után.:)
De a vége ez a kissé poros, édeskés, száraz nápolyi. Az ostya, csoki nélkül.

Én nem vagyok nagy gormand illat rajongó, de kedves illat.