Serge Lutens

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: x, Módosítva: 2013. május 18.

Az egyik legállatiasabb illat, amit valaha megalkottak. Civet, kasztóreum, pézsma, ámbra, római kömény, rózsa, labdánum, vanília, pacsuli.

Topacel

2014. október 23.

Sajnos nekem az orrom nem olyan kifinomult (még), mint az itt kommentelő többieknek, de a leírás tökéletesen bejön. Én a neten rendeltem és nem bántam meg. Először olyan az illat, mint a macskapisi(bocs!) , de 2 perc alatt eltűnik és hosszan tartó, finom mósusz illat dominál, finom fűszeres felhangokkal, majd akár másnapig tartó, balzsamos, púderes illat marad, hihetetlen tisztaság érzést árasztva.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 23.