Serge Lutens

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: x, Módosítva: 2013. május 18.

Az egyik legállatiasabb illat, amit valaha megalkottak. Civet, kasztóreum, pézsma, ámbra, római kömény, rózsa, labdánum, vanília, pacsuli.

Topacel

Korcsoport: >54
2014. október 23.

Sajnos nekem az orrom nem olyan kifinomult (még), mint az itt kommentelő többieknek, de a leírás tökéletesen bejön. Én a neten rendeltem és nem bántam meg. Először olyan az illat, mint a macskapisi(bocs!) , de 2 perc alatt eltűnik és hosszan tartó, finom mósusz illat dominál, finom fűszeres felhangokkal, majd akár másnapig tartó, balzsamos, púderes illat marad, hihetetlen tisztaság érzést árasztva.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. október 23.