Serge Lutens

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: x, Módosítva: 2013. május 18.

Az egyik legállatiasabb illat, amit valaha megalkottak. Civet, kasztóreum, pézsma, ámbra, római kömény, rózsa, labdánum, vanília, pacsuli.

Blackbird

2018. november 1.

Virágos pézsmaillat. Közben meg felsorakozik az összes állatias jegy, csupavágy, csupa ösztön. A Dzing! nagytestvére, vagyis inkább unokabáttya, nagyvilági, közben intim, végtelenül tartós és gyönyörűen kibomló illat. A sok állatias összetevő ellenére egy édeskés, púderes illattá szolidul, nehéz róla úgy írni, hogy illendő maradjon.Ez az illat- nem akarok maszatolni, és házirend ellenes sem szeretnék lenni-, de ..férfibőr-illat egy zsigeri, nagyon játékos, de komolyan vett ...-ha azt írom aktus, akkor ledegradálom.., nem is szex, ez annál ösztönösebb..-szóval egy férfi illata egy őrületesen izgalmas éjszaka, és utána, reggel, ébredéskor, amikor még alig nyílik ki a szemem, de már játékos kedvemben vagyok és ébresztek.És folytatódik,amíg indulni nem kell. Ezt kedvelem Lutens illataiban, hogy tökéletesen mesélnek el egy-egy történetet. Napközben ha viselem, hát..az nehéz menet, mert képtelen vagyok bármire is odafigyelni.Viszont egy-egy zajosabb randi után csak azért viselni, hogy a flow-ban maradjak..tökéletes. Az illat zseniális. Sheldrake zseni.Lutns és Sheldrake együtt meg..szavaim nincsnek rá

Blackbird
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 1.

Topacel

2014. október 23.

Sajnos nekem az orrom nem olyan kifinomult (még), mint az itt kommentelő többieknek, de a leírás tökéletesen bejön. Én a neten rendeltem és nem bántam meg. Először olyan az illat, mint a macskapisi(bocs!) , de 2 perc alatt eltűnik és hosszan tartó, finom mósusz illat dominál, finom fűszeres felhangokkal, majd akár másnapig tartó, balzsamos, púderes illat marad, hihetetlen tisztaság érzést árasztva.

Topacel
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 23.