Sergio Tacchini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kvin, Módosítva: 2018. április 25.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

2015-ben debütált romantikus és elegáns illat. Egy olyan tündérmese, amely felidézi a szerelembe esés elvarázsolt érzését.

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

vanillacaramella.sweet

2020. október 7.

Aki szeretné tudni,hogy milyen illat tesztelés nélkül, akkor gondoljon ezekre:
1. Playboy-Play it sexy pin up 2015,
2. Miraculum Pani W. -Sweet Romance.
Ez a 3 illat szinte egyforma.
Kellemes màlnás-vaníliás-tonkàs illat,kis pézsmával, bergamottal, rózsával. Édes, selymes, bàjos. Tetszik, csak ez így màr a 3.szinte ugyanolyan illatom, gondolkodom,melyiknek kell mennie. Tartóssàgra is egyformàk mind a 3. Talán a Sweet Romance barackosabban indít málna nélkül, de 15perc utàn olyan,mint a Playboy és ez a Fantasy F.illat. A Playboy kicsit cukorkáaabb,vattacukrosabb, talán ennyi a különbség, a Forever a 3 közül üdébb, kevésbé cukros,édes. Összességében akkor is nagyon hasonlít a 3 egymáshoz.
Aki tesztelné, kvin-nêl kapható fújós, úgy làtom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 7.

Aki szeretné tudni,hogy milyen illat tesztelés nélkül, akkor gondoljon ezekre:
1. Playboy-Play it sexy pin up 2015,
2. Miraculum Pani W. -Sweet Romance.
Ez a 3 illat szinte egyforma.
Aki tesztelné, kvin-nêl kapható fújós, úgy làtom.

kvin

2019. augusztus 11.

Egy év után újabb update:
Nem tudok tőle szabadulni:) Nem az üvegtől, hanem magától az illattól. Még mindig nagyon tetszik, még mindig különlegesnek érzem, de a sok illatom között ez is azt a csoportot erősíti, amiért nem szoktam nyúlni. Ha belefutok, akkor szívesen illatozom benne, de magamtól nem jut eszembe ezt magamra fújni.
Épp tegnap teszteltem a Juicy hippijét (Peace,Love) és ugyanaz az érzésem vele kapcsolatban is. Nem tipikus "gyümikés" illatocska, finom, érdekes, nem én vagyok, de lehetne legalább annyira népszerű, mint a JC-k.

Update:
Tavasszal próbálgattam a hűvösebb időben. Korábban is működött, de most a melegben sokkal jobban tetszik, megszerettem. Nem annyira édes gyümölcsös-virágos, szuper az a kesernyés mogyorós hatás, sokkal jobban kiérződik. Meggondoltam magam és már nem is adom üvegében. Nem lesz a csúcstartó, nem niche minőség, de a maga nemében különlegesnek tartom, végre nem a szokásos tavaszi/nyári parfümöcske. Pedig korábban ilyesmit írtam, de már akkor is éreztem, hogy van itt még mögötte valami. Melegben tud jobban érvényesülni. Szívesen elfújkálom.

Finom, könnyed gyümölcsös tavaszi/nyári parfüm. Málnás-citrusos, érdekes édeskés behatással. Sokat nem tudok elmondani az ilyen jellegű illatokról, mert nem az én típusom -nekem már-már mogyorósnak hat- ahhoz képest pedig tetszik, szívesen fújnám magamra. Aki kifejezetten kedveli az ilyen tavaszi gyümölcsös, virágos illatokat, azoknak nagyon tudom ajánlani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Egy év után újabb update:

Update: