Sergio Tacchini

Ár:   5600 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: karakumsivatag, Módosítva: 2018. május 14.

Megjelenés éve: 2014

Fejillat: fehér barack, görögdinnye, körte

Szívillat: magnólia, vizes jegyek, fehér rózsa

Alapillat: paliszander rózsafa, szantálfa, fehér pézsma

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

anita763

2021. február 7.

Valóban finom nyári illat, nem tolakodó, amolyan kis egyszerű, de finom. :) Rajtam igazából a görögdinnye és a körte ami dominál, majd a leszáradáskor a fehér rózsa és a magnólia jegyeit érzem, persze ez most 25-30 fok között aktuális. Nem tudom hidegebb időben, hogy viselkedik, majd kipróbálom akkor is. Mindenesetre nekem nagyon tetszik, valamint másoktól is elismerő dícséretet kaptam, és nem utolsó sorban a párom is kedveli a bőrömön ami nagy megelégedetséggel tölt el, ugyanis a bőrkémiám sajnos olyan, hogy nem minden illat finom rajtam, inkább öregasszonyos. Edt-hez képest nagyon tartós 4-5 órát érzem magamon, sőt lefekvés előtt befújtam magamat és ébredéskor, reggel is éreztem magamon haloványan. :) A parfüm üvege is nagyon szép kidolgozású, és biztos fogású, tuti nem ejti el az ember. Jár neki az öt csillag. :)

Upd.: Leteszteltem hidegebb évszakban is, és rájöttem, hogy igazából melegebb időben hozza ki magából a maximumot. Számomra ez egy könnyű gyümölcsös-virágos parfüm, Charlie White-ra emlékeztet. De nem olyan éles, mint a Charlie, sokkal inkább gyümölcsös a körtének köszönhetően. Valóban nyárra és tavaszra jó viselet. Az első másodpercben érzem az őszibarackot, a körte, és a görögdinnye illatát ... 3-4 perc elteltével már csak a görögdinnye van a levegőben, a rózsával, a magnóliával és pézsmával. A legvégén igazi tisztaságillattá alakul a bőrömön. :) még mindig 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 7.

Kicsivero

2018. június 5.

Könnyed nyári illat.
Friss,tiszta érzetet ad.Minimalis gyümölccsel nyit ,majd a magnólia érvenyesül és végig kiséri a pézsma éa a szantál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 5.

Könnyed nyári illat.