Seventeen

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Boots)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dreammiyss, Módosítva: 2018. augusztus 1.

Lelőhely:   külföld (Boots)

Limitált kiadás

A Paradise paletta 4 egyedi árnyalatot kínál az orcák és a szemek számára, valamint egy matt bronzosítót, hogy minden meglegyen, amire szükség van. Könnyedén alkotható vele nappali és esti smink is, egész évben.

Dermatológiailag tesztelt. Parabénmentes.

dreammiyss

2018. augusztus 7.

Az eddig próbált kedvenc palettám. Eszméletlenül beleszerettem ebbe a termékbe! Hihetetlen színeket rejt, amiket jól lehet kombinálni (függetlenül attól, hogy milyen felületre lett tervezve), emellett hihetetlenül pigmentált+ csodával határos módon rengeteg sminket el lehet készíteni vele (persze olykor használok mást is). Engem teljesen levett a lábamról, ÖRÖK kedvenc lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 7.