Shakira

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2013. május 13.

Kiszerelés:   30 és 50 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatjegyek: keleties-virágos

Illatösszetevők: Mandarin, Bergamot, Feketeribizli, Őszibarack, Narancsvirág, Rózsa, Cédrus, Szantálfa

Ár: 4400 Ft + postaköltség , Eladó: Bigris
Állapot: 80 ml/ kép, Helyszín: Békéscsaba, fizetés: Előre utalás után a kért módon postázom
Shakira Wild Elixir és mások
Ár: Leírásban , Eladó: Masnuci
Állapot: 5 ml fújós, Helyszín: Miskolc, fizetés: Posta vagy személyes

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Regi88

2021. szeptember 22.

Igazi retro érzésem van vele kapcsolatban, jó értelemben!
Hasonló érzés viselni, mint Gabriela S. W.W.-t vagy Priscilla P. Indian Summer-t ( lehet, h az utóbbira jobban emlékeztet, bár régen volt már...).
Nagyon kellett pótolni már nekem azt az illatvilágot, amit a 90'es? évek környékén viseltem, imádtam!!!
Tartós és erős, karakteres😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 22.

Igazi retro érzésem van vele kapcsolatban, jó értelemben!
Tartós és erős, karakteres😊

makeupqueen1

2019. november 14.

Telitalálat ez a parfüm!
Szerintem édeskés illatú, de nem tul edes. A keleties illat meg van benne,van egy pici "fanyarabb" Vona is benne. Ezek emelik ki a tucatparfumok kozul. Nagyon karakteres parfüm, tudni kell viselni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

Telitalálat ez a parfüm!

Pamcsilla

2018. június 7.

Már régen vonzott ez a parfüm, megrendeltem. Alig vártam, hogy kézhez kapjam. Mikor kibontottam, háááát elmaradt a nagy wow. Tartóssága rajtam olyan 3 óra. 9€ persze megérte, elfújkálom, viszont nem rendelem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

aliamia

2017. január 14.

Nagyon szép csomagolás, és az ötletes külső ezalkalommal szuper belsőt is takar. Bár már nincs új a nap alatt, viszont ez egy olyan a mai túlontúl édes illatok tömegéből kiemelkedő darab, amit én a mindennapokon boldogan viselek. Kissé orientális, érdekes darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

SSSAAA

2016. július 21.

Nagyon-nagyon kellemes, finom fűszeres, elég tartós illat, hasonlít rá a Premiere Luxe az Avontól, de az picit kevésbé édes talán. Nagyon szeretem. Telitalálat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 21.

kfruzsi

2016. július 1.

Különleges illata van, keleties hatással.
Nyári estékre tökéletes, de nappal is hordható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

Különleges illata van, keleties hatással.
Nyári estékre tökéletes, de nappal is hordható.

Villango

2016. június 5.

Imádok mindent ami közel-keleti, és nagy vágyam volt eljutni oda, de az ott kialakult helyzetnek "köszönhetően" úgy néz ki már nem tehetem meg. :(
Így maradnak az illatok, ételek, ruhák, minták nekem.
Ez szerintem egy hamisítatlan közel-keleti illatkombináció. Nekem kissé erős, de hamar lecsendesedik és akkor egy erősebb szappanillat marad utána. :)
Amikor hűvös esős idő van, kifejezetten szeretem mert egy kis sivatagi bazáros meleget csempész a mindennapokba.
Az illatkombináció kicsit retrós nekem :) de nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 5.

Így maradnak az illatok, ételek, ruhák, minták nekem.
Az illatkombináció kicsit retrós nekem :) de nagyon kellemes.

Lgina

2016. június 3.

Fantasztikus illat! Az összes Shakira parfüm közül a kedvencem. Valóban nem illik mindenkihez, és minden alkalomra. Egy nyáresti, hangulatos este jut róla eszembe. Nem épp farmer-pólós illat. A tartóssága nem épp a legjobb, hamar bőrközelivé válik, de sokan ezt szeretik, hisz nem okoz fejfájást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 3.

LathatatlanOzike

2016. május 23.

Vonzó, csábító, hízelgő illat. A tartóssága is rendben van.
A kacér napokra! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 23.

Vonzó, csábító, hízelgő illat. A tartóssága is rendben van.
A kacér napokra! :)

HuAnita

2016. május 7.

Ezt az illatot tudni kell viselni! Először egy tigris karmaiba kerül, aki magára fújja, majd szépen, lassan doromboló, de mégis igazi vadmacskás illattá szelídül :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 7.