Shiseido

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. december 10.

Lelőhely:   Müller, Douglas

Milva07

2020. december 19.

Polcom féltett kincséről írok: úgy őrzöm és olyan fukarul használom, mint egy pótolhatatlan, megismételhetetlen kincset. Ennek az illatnak mélysége, története-történelme van. Egyszerre vonz és taszít, befogadod és ellököd magadtól.Vigyázz! Stílus, mérték,önbizalom.Mind kellenek a viseléséhez, vagy könnyen bazári illattá silányul és bosszút áll ez az illat: aki nem tartja ezeket be, az könnyen túllő a célon s nevetség tárgyává lesz! De ha szerelmes lettél ebbe az illatba, soha nem fog elengedni, a tulajdonává váltál.Igen, Te az illatnak és nem fordítva! " Szép hölgyek, jól vigyázzatok,
egy ballépés: a sorsotok; igy hát – óvatosan! "

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 19.

egy ballépés: a sorsotok; igy hát – óvatosan! "

Luiselotte

2017. szeptember 10.

Pár millit őrzök belőle kincsként.
Az előttem szólók már mindent leírtak róla, annyit tudnék hozzátenni, hogy vérzik a szívem érte, amiért beszüntették a gyártását.Akkor használom amikor extra erő és önbizalom kell, amikor kevés vagyok egy helyzethez mindig az illatokhoz és Hozzá menekülök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Pár millit őrzök belőle kincsként.

szilviakiralyno

2016. július 12.

Hát igen. Már leírtatok mindent előttem erről a csodás illatról, nem is igen lehet mást hozzáfűzni. A tegnapi parfümrendezésem okán őt is kezembe vettem, már csak 4-5 ml van az üveg alján, és a tollparfümből is egy kevés, amit nagyon különleges alkalmakra tartogatok, mert nem merem elhasználni, az úrjafogalmazott változatból pedig nekem hiányzik valami, ami Őbenne megvan. Ejjh, a szívem vérzik érte. Gyönyörű illat, erdei-fás-fűszeres, a cédrus semmihez nem fogható aromája, kis szegfűszeggel maga a füstös kísértés, igazi luciferi mélységeket idéző, pokolian jó parfüm.
Mint egy sötét árny, úgy suhan az illat egész nap, feledtetve mindent, magnetikus, vonzó és megkísértő.
Sötét. A Titok. A Mélység. A NŐ.
Úgy érzem magam, amikor rajtam van, mint a Gyűrűk Ura világában, Sauron a mordori sötét úr tornyában, az Ő jobbkezeként, telve a világ felett hatalommal, de nem gonosz módon, hanem mint a nőiség minden csáberejével, vonzásával és titokzatosságával élve mintha bármit elérhetnék, bármit megszerezhetnék, amit meg nem, arra nincs is szükségem. Simuló, de kicsit mégis önző illat, hiszen olyan nagyon egyedi, hogy semmi nem hasonlíthat rá, nem engedi kifürkészni minden titkát. Sauronnak az " Egy gyűrű" volt a hatalma, nekem meg ez. (is). Ő is elvesztette, mint lelkéből egy darabot, és Én is, mert ezt már nem tudják visszahozni, nem tudják visszaadni... Az új kiadásban sem.
Óh, lelkem szeglete. Imádatom tárgya.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 12.

Sötét. A Titok. A Mélység. A NŐ.
Óh, lelkem szeglete. Imádatom tárgya.

elvanui

2016. január 9.

Jaj, mikor is kezdődött?
2005-6?
Karácsony jött, még olyan fiatal voltam, hogy csak a szikrázást láttam december végefelé, csupa mese volt a főváros. Shiseido szalon. Stühmi megvadított a Serge bácsival, mentem, mondom, nem megyek én haza a szünetre anélkül, hogy megismerjem😳.
Hát őnála tovább nem is mentem. Várt tovább a Chypre Rouge meg a Rousse, beleszippantottam, kari prémium ment is egy eau timide-re, egy parfümtollra meg egy edp-re ebből.
Ő az én nagyasszonyom, a bársonyszilvájával, a mesefűszereivel, a selyemcédrusával. A világ legszebb üvegében. Nagyon vigyázok a megmaradt negyed üvegre, de meglepő módon szépen lehet az utódját is imádni. Úgy örülök ennek. Nem akarnék nélküle élni, semmilyen novemberek, decemberek lennének csak abból.
Ő egy olyan illat, akit azóta is töretlen szerelemmel imádok, olyan ritka ez már. Tíz év együtt. Még százat Veled!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 9.

Jaj, mikor is kezdődött?
2005-6?

galagonyanya

2015. szeptember 27.

"Mióta készülök, hogy elmondjam neked
szerelmem rejtett csillagrendszerét;
egy képben csak talán, s csupán a lényeget."

Magam is így vagyok, amikor róla kell írnom. Mert nélküle más lenne a világ. Valóban tökéletes, csodálatos illat. Amikor őszi reggeleken már köd üli meg a tájat, és a nappalok is hűvösek, puha sálba burkolózom, és várom őt, Őt, amint jön felém, szállnak a rozsdaszín falevelek, és jön, jön... ruhám, hajam ezt az illatot árasztja, meleg, édes, fűszeres illatot, melyet elmondani, leírni nem lehet, mely elkísér egész nap, és vele lesz teljes minden... És rámnéz, és örökké akarok élni ezért a pillanatért vagy meghalni de azonnal... ez az az illat. Amikor nézem a tüzet és Reá gondolok, roppan a faág, nyög a lángok közt, és minden vörös színű, ez is az az illat... és lehajtom párnámra a fejem és a hajamból még mindig árad ez a csoda, csupa emlék és gondolat... igen. Ővele teljes az életem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 27.

"Mióta készülök, hogy elmondjam neked
szerelmem rejtett csillagrendszerét;
egy képben csak talán, s csupán a lényeget."