Shiseido

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kori, Módosítva: 2016. január 2.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   Müller, Douglas
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Gazdag, habzó lemosó, mely eltávolítja a sminket, a felszíni és mélyebben lévő szennyeződéseket is, ragyogóan tiszta bőrt hagyva maga után.

rocketdog

- Tisztának érzem utána az arcom
- Maradéktalanul lemosható
- Könnyen habzik, inkább "habkrémmé" válik a bőrön masszírozva

Negatívumok:
- Nagyon erősen szappan szaga és állaga van. Nem tudtam kiverni a fejemből, hogy egy szappannal mosok arcot
- Picit talán szárít
- Szembe kerülve csíp

Csodálkozom, hogy Japánban ez egy nagyon felkapott (#1) termék. Számomra egyáltalán nem volt olyan nagy szám. Elhasználom, mert nincs vele különösebb bajom, de nem hiszem, hogy újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 21.

Pozitívumok:

- Picit talán szárít
- Szembe kerülve csíp

Bokorkata

2018. november 2.

Sajnos az én érzékeny és extra száraz bőrömet használat után ‘húzta’, igaz sokkal kevésbé, mint az eddig általam próbált lemosók nagy része. Viszont az ismeröseim körében hatalmas népszerűségnek örvend, egész kis borsónyi adag elég az egész arcra, habosító hálóval gyönyörűen lehet habosítani. Összességében én ajánlanám kevésbé száraz/érzékeny bőrűeknek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 2.

JuditTTT

2018. augusztus 11.

Jobban megkedveltem, mint a Benton hablemosót, úgyhogy ez marad helyette. Olcsóbb és szerintem hidratálóbb is annál. Nem az átlagos hablemosós, húzódó bőrt hátra hagyó érzet marad utána, hanem hidratált és matt alap. Sminket nem hozza le, de arra sztem eleve nem is ajánlott hablemosót használni. Állagra inkább krémes, illata nem zavaró, ki is hagyhatták volna belőle, de amúgy rendben van. Irritációt nem okoz, csak teszi, amit ígér. Jó termék, érdemes megvenni, Hada Labo tonikkal együtt nagyon baba bőrt eredményez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

cattitude

2018. január 23.

elég kedvező áron (kbb 900 forintért) vettem meg a legnagyobb kiszerelést, azóta is mindennap használom. nagyon-nagyon sűrű krémes állaga van, gyöngyházszínű, eléggé szappanos az illata. én a kezemben habosítom vagy konjac szivaccsal, egyik módszerrel se lesz az a szuper nagy hab belőle, de így is jó. a sminklemosó olaj maradékát tökéletes eltávolítja. a krémes állag miatt jó érzés használni, nem szárítja a bőröm, és nagyon kevés is elég belőle, szóval a legközelebbi japán utamig biztos elég lesz :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

Emiii

2017. szeptember 30.

Az első ázsiai arclemosóm volt, nagyon szerettem, de most már tudom, hogy van ennél jobb (és olcsóbb) is. Az állaga sűrű, így nagyon kis mennyiség is elég belőle. Isteni illata van és remekül tisztít. Csodaszernek nem mondanám, de 4 csillagot megérdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Kori

2016. november 3.

Már lassan egy éve használom, reggel és este is (a kétlaki életvitel miatt ugyan nem minden nap), és még mindig van benne 1-2 heti adag. Sűrű, szappan illatú, gyöngyházfényű krém, 1-2 borsónyi elég belőle. Eleinte kifejezetten erre gyártott "habosító hálóval" használtam, később ellustultam és már csak kézzel vittem fel az arcomra. Előtte mindig használok sminklemosót, így arról, hogy azt önmagában mennyire távolítaná el nem tudok nyilatkozni, de ebben a formában nekem nagyon bevált. A bőröm nem húzódik a használata után, a "csikorgósan tiszta" érzés elmarad. Az arcom matt és tiszta érzésű a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

Hidratálók: PEG-8, Glycerin, Butylene Glycol

Myristic Acid ti I eu I i 3 0