Shiseido

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2019. február 19.

Lelőhely:   Müller, Douglas
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kettő az egyben arclemosó, ami kíméletesen távolítja el a sminket és a bőrön lévő zsírt, illetve szennyeződéseket. Hialuronsavval és selyemkivonattal tartja puhán az arcbőrt.

cattitude

2019. március 1.

Japánban vettem és ott szoktam használni, gondoltam nem veszek 2 terméket és foglalom vele a drága és ritkán mért helyet a fürdőszobában... hát sminklemosónak nem igazán jó, főleg azután, hogy már hozzászoktam a lemosó olajokhoz, amik mindent levisznek fél másodperc alatt. ez egy zselég állagú lemosó, nem hasonlít a Perfect Whipre. arclemosónak nem rossz, bár szerintem szárít. olcsó volt, de jobban jártam volna egy Softymo és egy Hada Labo kombóval :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.