Shiseido

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: szterke, az összetevőket feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2013. február 21.

Lelőhely:   Müller, Douglas
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Gyengéd hidratáló. Védi a bőrt az UVA/UVB sugarak káros hatásai ellen. Antioxidáns tulajdonságaival semlegesíti a szabadgyököket.

diana35a

2013. június 25.

Az éjszakai változata szerintem is jobb, a nappali nehezen szívódik fel pedig száraz a bőröm és semmit sem ránctalanít, nem tölti fel a bőrt. 25 éveseknek ajánlják amúgy. Én kismintákat kaptam belőlük, de a Shisheido volna az utolsó amit megvennék...
Nekem nem vált be, több termékétől is apró gyulladt, nem kinyomható pattanások lettek, és csíp is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 25.

jibjab

2013. március 19.

Nekem kicsit zsíros volt, ezért főleg télen használtam, de néha még úgy is sok volt. Nagyon kellemes illata van és szárazabb bőrre biztosan remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 19.

eyeye

2013. január 21.

Kellett legalább egy hét, mire a bőröm megszokta. Addig kis pattanások jelentek meg rajta. De úgy voltam vele, ha már pénzt áldoztam rá, akkor tovább próbálkozom vele, mint egy hét. Később már nem okozott ilyen jellegű panaszokat, de nem vagyok megelégedve a hidratálásával. Ez így télre nekem kevés. Azt hiszem félreteszem és tavasz-nyár körül megpróbálkozunk egymással újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 21.

xixi

2012. december 7.

Az éjszakai változata sokkal kellemesebb, biztosan a fényvédő teszi egy kicsit nehezebbé a nappalit, pedig fordítva szokott lenni. Én sem ajánlanám zsírosodó bőrre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 7.

fruzsicaaa

2012. augusztus 28.

Szeretem. Normal/kombinalt boron kivaloan mukodik. Jol hidratal, gyorsan felszivodik es mar mehet is ra az alapozo.
Zsiros borre nem ajanlanam, de arra meg is van a kulon termek csalad.
A 75 ml kb fel evre eleg (ejszakara mast hasznalok).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 28.

Zsiros borre nem ajanlanam, de arra meg is van a kulon termek csalad.
A 75 ml kb fel evre eleg (ejszakara mast hasznalok).

Andicska

2012. február 10.

Tavaly vettem ilyen krémet, az eladó hölgy azt mondta, hogy zsíros/kombinált bőrre is kiváló. Sajnos nekem csak még jobban zsírosította a bőröm, délután környékén már fénylett az egész arcom, szóval nekem nem jött be.

Most a párom használja (azért kidobni mégsem akartam). Neki száraz, érzékeny bőre van, az ő bőrére pont megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 10.

muzli

2012. február 9.

Pár évvel ezelőtt használtam - nyárra tökéletes volt, nagyon szerettem és mivel 75 ml-es nagyon-nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 9.

andrea.horvath79

2012. január 27.

Pár éve ezt ajánlották az akkor még gyakran problémás börömre, az egész skincare családdal együtt. A lemosó és a tonic jó, de ez a krém borzalmas. Nekem is pattanásokat, zsíros bört eredményezett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 27.

szterke

2012. január 17.

Illata jó, de picit jobban olajos, mint kellene a bőrömre. Ennélfogva nem szívódik be rendesen, és pattanásos leszek tőle. Ez a pumpás, fluid verzió, az adagolással is baj van, túl sok jön egyszerre...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 17.

Antioxidánsok: Citrus Junos Seed Extract
Hidratálók: Glycerin, Xylitol, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak