Shiseido

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. január 6.

Lelőhely:   Müller, Douglas

Keleti-virágos illattípus (barack, neroli, feketeribizli, orchidea, rózsafa, yuzu, ciprus, jázmin, gyöngyvirág, ribizli, rózsa, szantálfa, pézsma, bors, vanilia, cédrus).

nagydorottya11

2016. június 13.

anyukám illata <3 akárhányszor megérzem mindig a kiskoromat juttatja eszembe izléses és finom illat!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

Erzsi73

2012. október 23.

A legfinomabb púderes illat, annak idején mikor megjelent(1997), vásároltam belőle testápolót, testpúdert, alkoholmentes változatot, tusfürdőt, mindent amit forgalmaztak, annyira szerettem és a mai napig ez a férjem - általam viselt- kedvence, ettől az illatól "vége van".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 23.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance