Shiseido

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hexen, Módosítva: 2012. július 30.

Lelőhely:   Müller, Douglas

Fejillat: Japán körte, Begramot, Kumkvát

Szívillat: Szerecsendió, Viola, Rhododendron

Alapillat: Pacsuli, Bőr, Musk

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

szappanka

2016. április 27.

Az az egyik legszebb dolog az életben, amikor az embert olyankor éri valami nagyszerű dolog, amikor maga alatt van, egy merő káosz az élete, és csak túlél, mert akkor számít ilyesmire a legkevésbé. Velem ősszel esett meg, a legnagyobb összevisszaság közepette. Történt ugyanis, hogy elfogadtam egy ebédelésnek álcázott randevút, amelytől semmi egyebet nem vártam, ezért engedtem a kérésnek. Összeszedtem magamat, próbáltam elrejteni a fájdalmat a szemeimből, és egy halovány mosolyt biggyeszteni a számra, nehogy elijesszem Őt. Lesétáltam a parkolóba, már ott várt rám. Kipattant a csodaszép autójából, rám villantotta az édes mosolyát, lekapta a napszemüvegét, megláttam a csodaszép, csillogó szemeit, majd lehajolt, hogy adjon két puszit, és akkor megéreztem a bőre illatát a parfümjéével keveredni. Én attól a pillanattól fogva tudtam, hogy Ő az. Hogy rá vártam eddig, hogy nekem ő kell, hogy nem tudom, hogy meddig fog tartani, de remélem, hogy örökre, hogy nem érdekel már semmi sem, hogy nem fáj már semmi sem, hogy hirtelen minden értelmet nyert, hogy a világom már nem a Nap, hanem őkörülötte forog. Azóta már nap mint nap érzem a bőre illatát, amely magában is ellenállhatatlan, de ha keveredik a parfümjével, abba a tökéletességbe belesajdul a szívem, és nekem ennél szebb illat nem létezik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 27.

hexen

2012. július 24.

A férjem megrögzött :-) Giorgo Armani Aqua di Gio rajongó, volt. Nagyon szeretem a bőrén ezt az illatot, hasonlóan friss mint a fenti, de finoman fűszeres. Nálunk bejött :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 24.