Shiseido

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2012. március 13.

Lelőhely:   Müller, Douglas

Illatcsalád: Virágos- gyümölcsös

Illatösszetétel: Lime, Citrusok, Frézia, Gyöngyvirág, Jázmin, Tubarózsa, Pézsma, Cédrus, Ámbra

radinm

2015. október 2.

Mivel a sárga Zent nagyon szeretem, vakon bevállaltam Őt is. Csere útján jutottam hozzá. Tulajdonéppen nem rossz, csak olyan semmilyen nekem, nem utálom, nem szeretem, igazán nem mozgat meg bennem semmit. Valószínű ha csak Ő lenne nekem jobban megbecsülném, de így hogy tömött sorokban sorakoznak a polcocskámon az imádottnál imádottabb illatok, Ő sajnos nem rúghat labdába. Ettől függetlenül megértem ha valakinek Ő a nagy szerelem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 2.

Amanda

2014. április 30.

Új szerelem. Tökéletesen összeillünk.
Vakon vásároltam, és bevallom A Zen nem tetszett nekem soha. Viszont ez a kis lila mindig birizgált. Elolvastam az összes véleményt, amit csak felleltem a neten róla, azután meggyőztem magam, hogy kell nekem. Izgultam amikor megérkezett, főképpen azért mert a jegyei alapján nem igazán nekem való illat. Amikor megérkezett és kibontottam, azonnal tudtam, hogy jó választás volt.
Több helyen is olvastam, hogy négyévszakos illat, és én is pont így gondolom. Más-más arcát mutatja télen, tavasszal de nyáron is meg fogom próbálni. A mandula virág, tubarózsa, mimóza trió egy picit ünnepivé teszi, de szerintem bátran viselhető hétköznap is. Tartóssága, hatósugara rajtam megfelel az edp. elvárásoknak. Nem olcsó mulatság de nekem megérte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 30.

Új szerelem. Tökéletesen összeillünk.

hagicica20

2013. március 10.

Akkor estem majdnem hanyatt, amikor az eladóhölgy nyári viseletre ajánlotta ezt az illatot.
Lehet, ha mai cukros-édes trendnek megfelel, de számomra elképzelhetetlen ennek a használata +25 fok felett. Túl meleg, túl gyümölcsös ahhoz, hogy a kánikulában hüsitően a társunk legyen. Én inkább az ősz beköszöntével ajánlanám eme finomság használatát. Még a tavaszi langyoswnapsugarak megjelenésével is jól összefér a gyümölcsössége. Szóval jó illat csak a megfelelő idöszakban viselve. 4*, m magamnak nem venném meg az ára miatt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 10.