Shiseido

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2013. március 8.

Lelőhely:   Müller, Douglas

Fejillat: bergamott, grapefruit, barack, feketeribizli, citron, citrom, mangó

Szívillat: gardénia, rózsa, lótusz, gyöngyvirág, cseresznyevirág

Alapillat: ámbra, málna, szantál

adri0419

2018. november 20.

Szerintem az egyik legjobb illat a Shiseidotól. Nagyon finom gyümölcsös, olyan mintha egy gyümölcskertet fújna magára az ember. A nagy kiszerelése van meg, már csak éppen 2 fújásnyi van benne, de annyira tetszik, hogy nem akarom elhasználni. Sajnos már régóta nem láttam sehol.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

nikki91

2017. szeptember 29.

A páromtól kaptam ajándékba. Nekem csalódás volt... alig vártam már, hogy elfogyjon :D nem mondanám, hogy parfüm illata van. Rajtam olyan wc illatosító szagú volt :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Vaslady

2016. április 8.

Semmiben sem hasonlit a Zenhez a nagy tesóhoz.
Viszont egy nagyon kellemes illat.
A bőrömre csepegtettem,és vártam picit.
Jött az illatolás,és a lelki szemeim előtt a nyár,a napsütés ,a napocska,pihenés,nyaralás játszodott le.
Nagyon találó a neve Sun-Nap.
Szóval ebből kifolyólag egy vidámságot,jókedvet sugalló nyári illat.
Nekem tetszik.
Egyenlőre elleszek a kis mintámmal,többször próbálom majd,hogy illik hozzám,aztán meg látom,lesz -e belőle rendelés.
Rajtam,a mangó dominál,és a málna...nyam ha lehetne beleharapnék :-D :-D :-D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 8.

Semmiben sem hasonlit a Zenhez a nagy tesóhoz.
Viszont egy nagyon kellemes illat.
A bőrömre csepegtettem,és vártam picit.
Nagyon találó a neve Sun-Nap.
Szóval ebből kifolyólag egy vidámságot,jókedvet sugalló nyári illat.
Nekem tetszik.
Rajtam,a mangó dominál,és a málna...nyam ha lehetne beleharapnék :-D :-D :-D

astarta

2016. március 29.

Rajtam málnaszörp, az elsö pillanattól kezdve. Vakon rendeltem, kellemes illat, de valahogy nem parfümös, csalódás, többet vártam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 29.

noemiparducz

2016. március 11.

Mintát kaptam ajándékba 2 éve ebből az illatból és nem nyugodtam, amíg be nem szereztem egy üveggel. Édes és tartós, pont amit szeretek ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 11.

andrea91

2015. július 23.

Nemreg vettem uveges maradek formájában,valami nagyon különleges re emlekeztem, kb olyan élmény volt bennem, amikor az ember tini korában először találkozott egy nyári escada val.. :) jó, nem annyira, de olyasmi. Ehhez képest csalódtam, rendben van nyári könnyű locsolnivalónak, de ennyi sajnos. Rajtam amúgy kb majdnem egy az egyben burberry body. Viszont tartós ahhoz képest. Hát nem tudom, semmi égbekiáltót nem tudok mondani róla:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 23.

a12smuk

2015. május 15.

Nagyon kifinomult illat,nem túl édes,vagy tolakodó.A citromos-mangós vonalat éreztem leginkább.A tartóssága viszont csapnivaló,pedig majdnem elcsábultam,mert le volt árazva...De sajnos csak két órát bírt ki rajtam,ez nagyon kevés,még akkor is,ha egy légies,könnyed illatról van szó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 15.

lauran

2013. szeptember 2.

Rendkívül finom illat. Tisztaság és gyöngédség, amit nemcsak forróságban, hanem hidegebb időben is viselni lehet, ilyenkor nevéhez méltóan csempész napsugarat a mindennapokba. Kétségtelen, hogy nem egy hivalkodó illat, ellenben minden napra, és alapillatként csodálatosan szép és kifinomult. Tartóssága nem túl rossz, inkább arról van szó, hogy egy könnyed illatkompozícióval állunk szemben. Nem árt frissíteni 4 óránként, ami a nehéz üvege miatt kissé problémás lehet. Az én top 1 parfümöm a klasszikus Zen, ami esetében ugyancsak ambivalens a viszonyom az üveghez, mert bár csodás és designos, magunkkal hurcolni igencsak nehézkes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 2.

memyselfandi

2013. július 30.

Én pont így gondolom, nettas...
Mérges vagyok az ilyen illatokra, mert veszett drágán adják őket, jellegük semmi, de semmi, amellett ez még nem is tartós.
Vagy 10 éve volt egy Avonos kis nyári gagyi illatom, annak volt hasonló az illata és a tartóssága. Csak az fillérekbe került...
Ez nem jelenti azt , hogy rossz az illata, ezért tőlem kap egy hármast mondjuk...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 30.

Én pont így gondolom, nettas...

kavicsviola

2013. április 26.

Az üvegén és a nevén kívül semmiben nem hasonlít az alapillathoz, sokkal édeskésebb és rajtam kevésbé tartós is. Nem fogom újravásárolni, maradok az eredetinél, véleményem szerint az egy abszolút négy évszakos illat, kár volt kísérletezni. Tehát aki csak egy kicsi változatosságra vágyik a ZEN mellett/helyett, annak nem ajánlanám, önállóan viszont már nem tudom megítélni, annyira elfogult vagyok a nagytestvérrel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 26.