Siberian Wellness

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Teo, Módosítva: 2019. május 7.

Lelőhely:   márkabolt, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Finomítja, egyenletessé teszi a bőrfelszínt. Használhatjuk zuhanyozás vagy fürdés után testápolóként.

Antioxidánsok: Melilotus Albus Flower/Leaf/Stem Extract

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.