Sierra Bees

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2013. október 7.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ajakápolók

Fincsodrett

2018. január 16.

iHerbről rendeltem egy 10es pakkot, nagyon baráti áron, ez is benne volt. én nagyon szeretem a mindenmentes vagy bio termékeket, de ez a termékcsalád nem lopta be magát a szívembe. kemény, nem olvad szét a szájon. Csiszatolni kell, hogy valamennyi terméket felvegyen az ember ajka....
Nem kellemes és semmi extra. Sajnos... Pedig azt hittem, majd dőzsölni fogok a különböző ízű organikus szájápolókban...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 16.

clara12

2017. március 3.

8as csomagot vettem én is, így kipróbáltam az összeset. Hidratáló hatása mindnek közepes, hétköznapokra elég, de a világot nem fogja megváltani, ezért én íz/illat alapját döntök. Nem rossz de nem is jó, furán savanykás, nem tetszett kifejezetten. A mentolos a kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 3.

manitia

2016. július 3.

8-as vegyes csomagban volt. Jó-jó, de az argánolajos jobb. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 3.

8-as vegyes csomagban volt. Jó-jó, de az argánolajos jobb. :)

ChicRaspBerry

2016. május 9.

A kedvencem! Az ajkaim nagyon puhák lesznek tőle már egy használat után is. Szépek az összetevői és az illatát is imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 9.

Kini1D

2015. december 12.

Nagyon szép,puha ajkakat varázsol. Ősszel elengedhetetlen nálam:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 12.

Nagyon szép,puha ajkakat varázsol. Ősszel elengedhetetlen nálam:)

fodornoncsi

2014. november 17.

Ez az íz a kedvencem az összes közül, nagyon finom, ápolja az ajkaimat, ad neki egy kis gyenge fényt. Nagyon jó vétel volt, megérték az árukat, a kedvezménnyel szinte csak a postaköltséget kellett kifizetni!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 17.

wingsofib

2014. június 26.

Azt kell mondjam, míg el nem kezdtem használni, nem is volt egy igazán jó ajakápolóm sem, pedig nem egyet próbáltam már. Illat-állag-hatás: kiváló ! Nagyon puhák lesznek tőle az ajkaim, és nincs az az idegesítő réteg, amit sokszor tapasztalunk. Szeretem, marad ! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 26.

_ca_

2014. május 16.

Ha az ember már úgyis az iHerb felé jár, akkor megéri betenni a csomagba fél dollárért :) Teljesen elégedett vagyok vele, nem túl ragadós, viszont sokkal gyorsabban segített, mint a többször ennyibe kerülő kommersz ajakápolók. Az állaga és az illata is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 16.

bernilife

2014. április 1.

Nagyon jól ápol, isteni illata van és még organikus is, a carmex ajakápolóval ők a kedvenceim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 1.

ylexe

2014. március 17.

Adnék én ennek 100 pontot is, ha lehetne!!! Tökéletes, évek óta keresem a legjobb ajakápolót, és megvan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 17.

Antioxidánsok: Tocopherol

Gránátalma olaj. Elősegíti a bőr természetes megújulását, és elvileg segít megelőzni a bőr idő előtti öregedését. Részletesebben lásd gránátalma mag olaj.